VŠECHNY VÝSLEDKY - Česká liga žáků U12 sk.A
2013/2014
14.kolo (poslední) |
|||||||||||||||||
Út | 04.06. | 18:30 | SK Benešov - Kunice | 13:2 (5:0) |
|
||||||||||||
Čt | 05.06. | 17:45 | Viktoria Plzeň - FC Písek | 8:9 (5:5) |
|
||||||||||||
St | 04.06. | 16:45 | Táborsko - Rokycany | 8:6 (7:2) |
|
||||||||||||
So | 07.06. | 11:45 | 1.FK Příbram - Tatran Prachatice | 4:1 (0:1) |
|
||||||||||||
Ne | 08.06. | 11:45 | J. Hradec - Č. Budějovice | 4:16 (7:1) |
|
||||||||||||
Pá | 06.06. | 10:00 | Sparta Praha - Slavia Praha | 3:2 (1:2) |
|
||||||||||||
So | 07.06. | 11:45 | Graffin Vlašim - Bohemians 1905 | 2:28 (2:15) |
26.kolo | |||||||||||||||||
St | 28.05. | 17:45 | Kunice - 1.FK Příbram | 3:18 (1:7) |
|
||||||||||||
So | 31.05. | 11:45 | Rokycany - Graffin Vlašim | 4:9 (1:8) |
|
||||||||||||
So | 31.05. | 12:45 | Bohemians 1905 - SK Benešov | 11:4 (3:0) |
|
||||||||||||
Ne | 01.06. | 11:45 | J. Hradec - Slavia Praha | 6:16 |
|
||||||||||||
Ne | 01.06. | 11:45 | Tatran Prachatice - Sparta Praha | 1:9 (1:5) |
|
||||||||||||
Ne | 01.06. | 11:45 | FC Písek - Táborsko | 6:12 (3:8) |
|
||||||||||||
Ne | 01.06. | 11:45 | Č. Budějovice - Viktoria Plzeň | 4:14 |
|
25.kolo | |||||||||||||||||
Čt | 08.05. | 11:45 | SK Benešov - Rokycany | 6:0 |
|
||||||||||||
Čt | 08.05. | 11:45 | Táborsko - Č. Budějovice | 9:7 |
|
||||||||||||
So | 24.05. | 11:45 | 1.FK Příbram - Bohemians 1905 | 5:9 (1:3) |
|
||||||||||||
So | 24.05. | 15:45 | Graffin Vlašim - FC Písek | 5:23 (2:9) |
|
||||||||||||
Ne | 25.05. | 11:45 | Slavia Praha - Tatran Prachatice | 20:3 |
|
||||||||||||
Ne | 25.05. | 12:00 | Viktoria Plzeň - J. Hradec | 7:13 (2:5) |
|
||||||||||||
Ne | 25.05. | 14:45 | Sparta Praha - Kunice | 28:4 (12:1) |
24.kolo | |||||||||||||||||
So | 17.05. | 11:45 | Bohemians 1905 - Sparta Praha | 8:6 (5:2) |
|
||||||||||||
So | 17.05. | 11:45 | Rokycany - 1.FK Příbram | 1:26 |
|
||||||||||||
Ne | 18.05. | 11:45 | J. Hradec - Tatran Prachatice | 11:5 (3:3) |
|
||||||||||||
Ne | 18.05. | 11:45 | FC Písek - SK Benešov | 12:3 (5:2) |
|
||||||||||||
Ne | 18.05. | 11:45 | Č. Budějovice - Graffin Vlašim | 13:3 (10:1) |
|
||||||||||||
Ne | 18.05. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Táborsko | 4:16 |
|
||||||||||||
Ne | 18.05. | 15:45 | Kunice - Slavia Praha | 5:30 (2:14) |
|
23.kolo | |||||||||||||||||
So | 10.05. | 11:45 | SK Benešov - Č. Budějovice | 9:9 (7:2) |
|
||||||||||||
So | 10.05. | 11:45 | 1.FK Příbram - FC Písek | 16:6 (6:3) |
|
||||||||||||
So | 10.05. | 11:45 | Slavia Praha - Bohemians 1905 | 9:2 (3:1) |
|
||||||||||||
So | 10.05. | 15:45 | Graffin Vlašim - Viktoria Plzeň | 2:22 (1:7) |
|
||||||||||||
Ne | 11.05. | 11:45 | Táborsko - J. Hradec | 32:6 (14:3) |
|
||||||||||||
Ne | 11.05. | 11:45 | Tatran Prachatice - Kunice | 2:9 (1:3) |
|
||||||||||||
Ne | 11.05. | 14:45 | Sparta Praha - Rokycany | 19:2 |
22.kolo |
|||||||||||||||||
So | 03.05. | 11:45 | Bohemians 1905 - Tatran Prachatice | 18:0 (10:0) |
|
||||||||||||
So | 03.05. | 11:45 | Rokycany - Slavia Praha | 2:10 |
|
||||||||||||
So | 03.05. | 11:45 | Táborsko - Graffin Vlašim | 17:2 (7:0) |
|
||||||||||||
Ne | 04.05. | 11:45 | J. Hradec - Kunice | 19:7 |
|
||||||||||||
Ne | 04.05. | 11:45 | FC Písek - Sparta Praha | 3:13 (1:6) |
|
||||||||||||
Ne | 04.05. | 11:45 | Č. Budějovice - 1.FK Příbram | 4:16 (0:9) |
|
||||||||||||
Ne | 04.05. | 12:00 | Viktoria Plzeň - SK Benešov | 13:3 (6:1) |
21.kolo | |||||||||||||||||
So | 26.04. | 11:45 | 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň | 11:6 |
|
||||||||||||
So | 26.04. | 11:45 | Slavia Praha - FC Písek | 1:17 |
|
||||||||||||
So | 26.04. | 11:45 | Tatran Prachatice - Rokycany | 7:9 |
|
||||||||||||
So | 26.04. | 15:45 | Graffin Vlašim - J. Hradec | 8:9 (5:3) |
|
||||||||||||
Ne | 27.04. | 11:45 | SK Benešov - Táborsko | 2:5 (0:3) |
|
||||||||||||
Ne | 27.04. | 14:45 | Sparta Praha - Č. Budějovice | 23:3 (10:0) |
|
||||||||||||
Ne | 27.04. | 15:15 | Kunice - Bohemians 1905 | 3:9 |
|
20.kolo | |||||||||||||||||
So | 19.04. | 11:45 | Rokycany - Kunice | 10:0 (1:0) |
|
||||||||||||
So | 19.04. | 11:45 | Táborsko - 1.FK Příbram | 1:14 |
|
||||||||||||
So | 19.04. | 15:45 | Graffin Vlašim - SK Benešov | 1:5 (0:3) |
|
||||||||||||
Ne | 20.04. | 11:45 | J. Hradec - Bohemians 1905 | 4:15 |
|
||||||||||||
Ne | 20.04. | 11:45 | FC Písek - Tatran Prachatice | 26:1 (12:0) |
|
||||||||||||
Ne | 20.04. | 11:45 | Č. Budějovice - Slavia Praha | 13:12 |
|
||||||||||||
Ne | 20.04. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Sparta Praha | 5:19 (1:9) |
|
19.kolo | |||||||||||||||||
So | 12.04. | 11:45 | Slavia Praha - Viktoria Plzeň | 33:3 |
|
||||||||||||
So | 12.04. | 11:45 | Bohemians 1905 - Rokycany | 15:3 (8:1) |
|
||||||||||||
Ne | 13.04. | 11:45 | SK Benešov - J. Hradec | 10:7 (5:4) |
|
||||||||||||
Ne | 13.04. | 11:45 | 1.FK Příbram - Graffin Vlašim | 34:0 (13:0) |
|
||||||||||||
Ne | 13.04. | 11:45 | Tatran Prachatice - Č. Budějovice | 5:11 (2:6) |
|
||||||||||||
Ne | 13.04. | 14:45 | Sparta Praha - Táborsko | 11:5 (5:3) |
|
||||||||||||
Ne | 13.04. | 15:45 | Kunice - FC Písek | 3:11 (1:5) |
|
18.kolo | |||||||||||||||||
So | 05.04. | 11:45 | Táborsko - Slavia Praha | 15:3 |
|
||||||||||||
So | 05.04. | 15:45 | Graffin Vlašim - Sparta Praha | 2:13 (0:7) |
|
||||||||||||
Ne | 06.04. | 11:45 | J. Hradec - Rokycany | 19:10 |
|
||||||||||||
Ne | 06.04. | 11:45 | FC Písek - Bohemians 1905 | 14:6 (7:2) |
|
||||||||||||
Ne | 06.04. | 11:45 | Č. Budějovice - Kunice | 14:8 (9:4) |
|
||||||||||||
Ne | 06.04. | 11:45 | SK Benešov - 1.FK Příbram | 5:14 (2:7) |
|
||||||||||||
Ne | 06.04. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Tatran Prachatice | 11:3 (2:3) |
|
17.kolo | |||||||||||||||||
So | 29.03. | 11:00 | Slavia Praha - Graffin Vlašim | 9:3 (3:2) |
|
||||||||||||
So | 29.03. | 11:45 | 1.FK Příbram - J. Hradec | 45:5 |
|
||||||||||||
So | 29.03. | 11:45 | Rokycany - FC Písek | 1:19 |
|
||||||||||||
So | 29.03. | 15:30 | Bohemians 1905 - Č. Budějovice | 17:4 (7:2) |
|
||||||||||||
Ne | 30.03. | 13:45 | Tatran Prachatice - Táborsko | 3:7 |
|
||||||||||||
Ne | 30.03. | 14:45 | Sparta Praha - SK Benešov | 21:2 (8:1) |
|
||||||||||||
Ne | 30.03. | 15:45 | Kunice - Viktoria Plzeň | 7:18 |
|
16.kolo | |||||||||||||||||
So | 22.03. | 11:45 | Táborsko - Kunice | 13:1 (8:1) |
|
||||||||||||
So | 22.03. | 11:45 | SK Benešov - Slavia Praha | 2:2 (0:1) |
|
||||||||||||
So | 22.03. | 11:45 | 1.FK Příbram - Sparta Praha | 8:8 (6:5) |
|
||||||||||||
So | 22.03. | 15:45 | Graffin Vlašim - Tatran Prachatice | 6:4 (2:2) |
|
||||||||||||
Ne | 23.03. | 11:45 | J. Hradec - FC Písek | 6:23 (1:12) |
|
||||||||||||
Ne | 23.03. | 11:45 | Č. Budějovice - Rokycany | 13:1 (9:1) |
|
||||||||||||
Ne | 23.03. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 | 3:17 (2:10) |
15.kolo | |||||||||||||||||
So | 15.03. | 11:00 | Slavia Praha - 1.FK Příbram | 20:1 (8:1) |
|
||||||||||||
So | 15.03. | 11:45 | Rokycany - Viktoria Plzeň | 1:16 |
|
||||||||||||
So | 15.03. | 15:30 | Bohemians 1905 - Táborsko | 11:5 (3:2) |
|
||||||||||||
Ne | 16.03. | 11:45 | FC Písek - Č. Budějovice | 18:4 (10:1) |
|
||||||||||||
Ne | 16.03. | 13:45 | Tatran Prachatice - SK Benešov | 7:8 (4:5) |
|
||||||||||||
Ne | 16.03. | 14:45 | Sparta Praha - J. Hradec | 19:4 |
|
||||||||||||
Ne | 16.03. | 15:30 | Kunice - Graffin Vlašim | 5:3 (2:2) |
|
1.kolo | |||||||||||||||||
So | 09.11. | 11:45 | Rokycany - Táborsko | 6:20 (3:9) |
|
||||||||||||
Ne | 10.11. | 11:45 | Č. Budějovice - J. Hradec | 23:9 (12:6) |
|
||||||||||||
Ne | 10.11. | 11:45 | FC Písek - Viktoria Plzeň | 21:8 (12:4) |
|
||||||||||||
Ne | 10.11. | 11:45 | Slavia Praha - Sparta Praha | 9:2 (4:1) |
|
||||||||||||
Ne | 10.11. | 14:30 | Tatran Prachatice - 1.FK Příbram | 4:24 |
|
||||||||||||
Ne | 10.11. | 15:30 | Bohemians 1905 - Graffin Vlašim | 23:2 (12:1) |
|
||||||||||||
Ne | 10.11. | 15:45 | Kunice - SK Benešov | 3:3 (2:1) |
13.kolo | |||||||||||||||||
So | 02.11. | 11:45 | Slavia Praha - J. Hradec | 29:6 (10:2) |
|
||||||||||||
So | 02.11. | 11:45 | Táborsko - FC Písek | 4:6 (1:3) |
|
||||||||||||
So | 02.11. | 15:45 | Graffin Vlašim - Rokycany | 10:4 (6:1) |
|
||||||||||||
Ne | 03.11. | 11:45 | 1.FK Příbram - Kunice | 18:1 (7:0) |
|
||||||||||||
Ne | 03.11. | 11:45 | SK Benešov - Bohemians 1905 | 1:24 (0:9) |
|
||||||||||||
Ne | 03.11. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Č. Budějovice | 15:5 |
|
||||||||||||
Ne | 03.11. | 14:45 | Sparta Praha - Tatran Prachatice | 15:5 (5:3) |
|
12.kolo | |||||||||||||||||
So | 26.10. | 11:45 | Rokycany - SK Benešov | 3:9 (0:6) |
|
||||||||||||
So | 26.10. | 11:45 | Bohemians 1905 - 1.FK Příbram | 14:4 (4:1) |
|
||||||||||||
Ne | 27.10. | 11:45 | J. Hradec - Viktoria Plzeň | 11:8 |
|
||||||||||||
Ne | 27.10. | 11:45 | Č. Budějovice - Táborsko | 6:11 |
|
||||||||||||
Ne | 27.10. | 11:45 | FC Písek - Graffin Vlašim | 16:4 |
|
||||||||||||
Ne | 27.10. | 15:00 | Tatran Prachatice - Slavia Praha | 3:15 |
|
||||||||||||
St | 06.11. | 15:45 | Kunice - Sparta Praha | 2:13 (2:5) |
|
11.kolo | |||||||||||||||||
So | 19.10. | 11:45 | Slavia Praha - Kunice | 23:1 |
|
||||||||||||
So | 19.10. | 11:45 | SK Benešov - FC Písek | 6:18 (2:8) |
|
||||||||||||
So | 19.10. | 11:45 | Táborsko - Viktoria Plzeň | 12:8 (2:6) |
|
||||||||||||
So | 19.10. | 15:45 | Graffin Vlašim - Č. Budějovice | 8:14 (5:7) |
|
||||||||||||
Ne | 20.10. | 11:45 | 1.FK Příbram - Rokycany | 20:4 |
|
||||||||||||
Ne | 20.10. | 14:45 | Sparta Praha - Bohemians 1905 | 14:2 (4:0) |
|
||||||||||||
Ne | 20.10. | 16:00 | Tatran Prachatice - J. Hradec | 7:10 |
|
10.kolo | |||||||||||||||||
So | 12.10. | 11:45 | Rokycany - Sparta Praha | 5:20 |
|
||||||||||||
So | 12.10. | 11:45 | Bohemians 1905 - Slavia Praha | 8:6 (4:3) |
|
||||||||||||
Ne | 13.10. | 11:45 | J. Hradec - Táborsko | 5:27 (2:15) |
|
||||||||||||
Ne | 13.10. | 11:45 | Č. Budějovice - SK Benešov | 6:12 (4:5) |
|
||||||||||||
Ne | 13.10. | 11:45 | FC Písek - 1.FK Příbram | 5:5 (1:3) |
|
||||||||||||
Ne | 13.10. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Graffin Vlašim | 14:7 |
|
||||||||||||
Ne | 13.10. | 15:45 | Kunice - Tatran Prachatice | 6:10 (2:8) |
|
9.kolo | |||||||||||||||||
So | 05.10. | 11:45 | Slavia Praha - Rokycany | 16:1 |
|
||||||||||||
So | 05.10. | 11:45 | 1.FK Příbram - Č. Budějovice | 30:6 (15:3) |
|
||||||||||||
So | 05.10. | 11:45 | SK Benešov - Viktoria Plzeň | 8:8 (6:5) |
|
||||||||||||
So | 05.10. | 15:45 | Kunice - J. Hradec | 5:12 (0:7) |
|
||||||||||||
So | 05.10. | 15:45 | Graffin Vlašim - Táborsko | 1:19 (1:6) |
|
||||||||||||
Ne | 06.10. | 14:45 | Sparta Praha - FC Písek | 15:2 |
|
||||||||||||
Ne | 06.10. | 16:30 | Tatran Prachatice - Bohemians 1905 | 2:11 (1:6) |
|
8.kolo | |||||||||||||||||
So | 28.09. | 11:45 | Táborsko - SK Benešov | 13:4 (6:3) |
|
||||||||||||
So | 28.09. | 11:45 | Rokycany - Tatran Prachatice | 10:12 (2:4) |
|
||||||||||||
So | 28.09. | 11:45 | Bohemians 1905 - Kunice | 18:2 |
|
||||||||||||
Ne | 29.09. | 11:45 | J. Hradec - Graffin Vlašim | 4:7 (2:3) |
|
||||||||||||
Ne | 29.09. | 11:45 | Č. Budějovice - Sparta Praha | 2:22 |
|
||||||||||||
Ne | 29.09. | 11:45 | FC Písek - Slavia Praha | 9:6 |
|
||||||||||||
Ne | 29.09. | 12:00 | Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram | 7:17 (1:7) |
|
7.kolo | |||||||||||||||||
So | 21.09. | 11:45 | 1.FK Příbram - Táborsko | 5:2 (3:1) |
|
||||||||||||
So | 21.09. | 12:30 | Bohemians 1905 - J. Hradec | 18:2 (7:1) |
|
||||||||||||
Ne | 22.09. | 11:45 | Slavia Praha - Č. Budějovice | 40:4 |
|
||||||||||||
Ne | 22.09. | 11:45 | SK Benešov - Graffin Vlašim | 6:5 (3:2) |
|
||||||||||||
Ne | 22.09. | 14:45 | Sparta Praha - Viktoria Plzeň | 18:4 |
|
||||||||||||
Ne | 22.09. | 15:45 | Kunice - Rokycany | 6:4 (4:3) |
|
||||||||||||
Ne | 22.09. | 17:00 | Tatran Prachatice - FC Písek | 4:22 |
|
6.kolo | |||||||||||||||||
So | 14.09. | 11:45 | Rokycany - Bohemians 1905 | 0:25 (0:14) |
|
||||||||||||
So | 14.09. | 15:45 | Graffin Vlašim - 1.FK Příbram | 1:23 |
|
||||||||||||
Ne | 15.09. | 11:45 | J. Hradec - SK Benešov | 5:11 (4:5) |
|
||||||||||||
Ne | 15.09. | 11:45 | Táborsko - Sparta Praha | 7:12 (3:7) |
|
||||||||||||
Ne | 15.09. | 11:45 | Č. Budějovice - Tatran Prachatice | 17:5 |
|
||||||||||||
Ne | 15.09. | 11:45 | FC Písek - Kunice | 25:0 |
|
||||||||||||
Ne | 15.09. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Slavia Praha | 3:26 |
|
5.kolo | |||||||||||||||||
So | 07.09. | 11:45 | Rokycany - J. Hradec | 11:17 |
|
||||||||||||
So | 07.09. | 11:45 | Bohemians 1905 - FC Písek | 13:1 |
|
||||||||||||
So | 07.09. | 11:45 | Slavia Praha - Táborsko | 23:1 (10:1) |
|
||||||||||||
So | 07.09. | 11:45 | 1.FK Příbram - SK Benešov | 14:3 (6:2) |
|
||||||||||||
So | 07.09. | 14:45 | Sparta Praha - Graffin Vlašim | 29:1 (16:0) |
|
||||||||||||
So | 07.09. | 17:30 | Tatran Prachatice - Viktoria Plzeň | 7:18 |
|
||||||||||||
St | 25.09. | 16:45 | Kunice - Č. Budějovice | 8:15 (3:8) |
|
4.kolo | |||||||||||||||||
So | 31.08. | 11:45 | Táborsko - Tatran Prachatice | 21:8 (9:4) |
|
||||||||||||
Ne | 01.09. | 10:00 | Viktoria Plzeň - Kunice | 17:2 (7:2) |
|
||||||||||||
Ne | 01.09. | 11:45 | J. Hradec - 1.FK Příbram | 1:27 |
|
||||||||||||
Ne | 01.09. | 11:45 | SK Benešov - Sparta Praha | 2:9 (2:5) |
|
||||||||||||
Ne | 01.09. | 11:45 | Č. Budějovice - Bohemians 1905 | 3:10 (1:5) |
|
||||||||||||
Ne | 01.09. | 11:45 | FC Písek - Rokycany | 20:3 (9:1) |
|
||||||||||||
Ne | 01.09. | 15:45 | Graffin Vlašim - Slavia Praha | 3:14 |
|
3.kolo | |||||||||||||||||
St | 21.08. | 11:45 | Rokycany - Č. Budějovice | 5:18 |
|
||||||||||||
St | 21.08. | 15:45 | FC Písek - J. Hradec | 11:3 |
|
||||||||||||
So | 24.08. | 11:45 | Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň | 9:16 |
|
||||||||||||
So | 24.08. | 11:45 | Slavia Praha - SK Benešov | 8:6 (5:3) |
|
||||||||||||
Ne | 25.08. | 14:45 | Sparta Praha - 1.FK Příbram | 15:4 (7:1) |
|
||||||||||||
Ne | 25.08. | 15:45 | Tatran Prachatice - Graffin Vlašim | 15:4 |
|
||||||||||||
St | 04.09. | 17:45 | Kunice - Táborsko | 4:28 (2:14) |
2.kolo | |||||||||||||||||
So | 17.08. | 11:45 | SK Benešov - Tatran Prachatice | 11:11 (6:4) |
|
||||||||||||
So | 17.08. | 11:45 | Táborsko - Bohemians 1905 | 3:9 |
|
||||||||||||
Ne | 18.08. | 11:45 | J. Hradec - Sparta Praha | 0:38 |
|
||||||||||||
Ne | 18.08. | 11:45 | 1.FK Příbram - Slavia Praha | 8:17 (4:9) |
|
||||||||||||
Ne | 18.08. | 11:45 | Č. Budějovice - FC Písek | 7:19 |
|
||||||||||||
Ne | 18.08. | 12:00 | Viktoria Plzeň - Rokycany | 15:5 |
|
||||||||||||
St | 28.08. | 15:45 | Graffin Vlašim - Kunice | 5:2 (3:2) |
|