LOS Krajského přeboru MŽ - U13 - sezóna 2014/2015
JARO 2015
16.kolo: STŘEDA 18.3. 2015 - 18:10 - Na Lukách : VLAŠIM - FK BRANDÝS - BOLESLAV
17.kolo: SOBOTA 14.3. 2015 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - MFK DOBŘÍŠ
18.kolo: NEDĚLE 22.3. 2015 - 11:10 - H+H Aréna : TJ KUNICE - VLAŠIM
odjezd v 7:30 (Dvořák)
19.kolo: SOBOTA 28.3. 2015 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - SK SPARTAK PŘÍBRAM
20.kolo: NEDĚLE 5.4. 2015 - 11:10 - hř.U Hájku,28.října 961 : SK UNION ČELÁKOVICE - VLAŠIM
odjezd v 7:15 (Dvořák)
21.kolo: SOBOTA 11.4. 2015 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - TJ TATRAN SEDLČANY
22.kolo: SOBOTA 18.4. 2015 - 11:10 - UMT,Kpt.Jaroše 233 : FK NERATOVICE-BYŠKOVICE - VLAŠIM
odjezd v 7:15 (Dvořák)
23.kolo: SOBOTA 25.4. 2015 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - ČLU BEROUN
24.kolo: SOBOTA 2.5. 2015 - 11:10 - MSK,Klášterská 882 : MNICHOVOHRADIŠŤSKÝ SK - VLAŠIM
odjezd v 7:00 (ČSAD)
25.kolo: SOBOTA 9.5. 2015 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - TATRAN RAKO RAKOVNÍK
26.kolo: SOBOTA 16.5. 2015 - 11:10 - Václavská 616 : FC VELIM - VLAŠIM
odjezd v 7:30 (Dvořák)
27.kolo: STŘEDA 13.5. 2015 - 18:10 - Na Lukách : VLAŠIM - FK BOHEMIA PODĚBRADY
SOBOTA 30./NEDĚLE 31.5.2015 - TURNAJ V ITÁLII
28.kolo: STŘEDA 10.6. 2015 - 18:10 - Škroupova 971 : FK ŘÍČANY - VLAŠIM
odjezd ve 14:00 (Dvořák)
29.kolo: SOBOTA 6.6. 2015 - 11:10 - Kollárova (tráva) : VLAŠIM - SK POLABAN NYMBURK
30.kolo: SOBOTA 13.6. 2015 - 11:10 - Bezručova 439 : SK ZELENEČ - VLAŠIM
odjezd v 7:30 (Dvořák)
SOBOTA 20.6. 2015 - 8:30 - TURNAJ - NEST & STAVO Cup 2015 - Dobronín u Jihlavy
PODZIM 2014
3.kolo: NEDĚLE 24.8. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - TJ KUNICE
1.kolo: STŘEDA 27.8. 2014 - 18:10 - Lázeňská,S.Bol. : FK BRANDÝS-BOLESLAV - VLAŠIM
odjezd ve 13:15 hodin z Luk (Dvořák)
4.kolo: NEDĚLE 31.8. 2014 - 11:10 - Žižkova,h.Spartak : SK SPARTAK PŘÍBRAM - VLAŠIM
odjezd v 7:00 hodin z Luk (ČSAD)
5.kolo: SOBOTA 6.9. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - SK UNION ČELÁKOVICE
2.kolo: STŘEDA 10.9. 2014 - 18:10 - V Lipkách,hř.MFK : MFK DOBŘÍŠ - VLAŠIM
odjezd ve 13:30 hodin z Luk (Dvořák)
6.kolo: NEDĚLE 14.9. 2014 - 11:10 - hř.Tatran : TJ TATRAN SEDLČANY - VLAŠIM
odjezd v 7:15 hodin z Luk (Dvořák)
7.kolo: SOBOTA 20.9. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE
8.kolo: NEDĚLE 28.9. 2014 - 11:10 - Na Ostrově,tráva : ČLU BEROUN - VLAŠIM
odjezd v 7:00 hodin z Luk (Dvořák)
9.kolo: SOBOTA 4.10. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - MNICHOVOHRADIŠŤSKÝ SK
10.kolo: SOBOTA 11.10. 2014 - 11:10 - hř.Tatran : TATR. RAKO RAKOVNÍK - VLAŠIM
odjezd v 6:45 hodin z Luk (Dvořák)
11.kolo: SOBOTA 18.10. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - FC VELIM
12.kolo: SOBOTA 25.10. 2014 - 11:10 - Na Hrázi : FK BOHEMIA PODĚBRADY - VLAŠIM
odjezd v 7:00 hodin z Luk (Dvořák)
13.kolo: SOBOTA 1.11. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - FK ŘÍČANY
14.kolo: SOBOTA 8.11. 2014 - 11:10 - Kovanická(AFK): SK POLABAN NYMBURK - VLAŠIM
odjezd v 7:15 hodin z Luk (Dvořák)
15.kolo: SOBOTA 15.11. 2014 - 11:10 - Na Lukách : VLAŠIM - SK ZELENEČ
1. MNICHOVOHRADIŠŤSKÝ SK 136 km (1:27 h)
2. TJ TATRAN RAKO RAKOVNÍK 131 km (1:31 h)
3. FC VELIM 59 km (1:10 h)
4. FK BOHEMIA PODĚBRADY 115 km (1:17 h)
5. FK ŘÍČANY 53 km (0:39 h)
6. SK POLABAN NYMBURK 113 km (1:23 h)
7. SK ZELENEČ 87 km (1:02 h)
8. FK BRANDÝS - BOLESLAV 88 km (1:02 h)
9. TJ KUNICE 48 km (0:37 h)
10. SK SPARTAK PŘÍBRAN 75 km (1:17 h)
11. SK UNION ČELÁKOVICE 91 km (1:09 h)
12. TJ TATRAN SEDLČANY 44 km (0:50 h)
13. FK NERATOVICE - BYŠKOVICE 95 km (1:13 h)
14. ČESKÝ LEV - UNION BEROUN 101 km (1:08 h)
15. MFK DOBŘÍŠ 101 km (1:08 h)
Naši soupeři na mapě: ZDE
3. kolo 23.08.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0301 | Tn Rakovník | Dobříš | 23.08. 11:10 | SO | |
F1A0302 | Velim | M.Hradiště | 23.08. 11:10 | SO | |
F1A0303 | B.Poděbrady | Beroun | 23.08. 11:10 | SO | |
F1A0304 | Říčany | Neratovice | 23.08. 11:10 | SO | |
F1A0305 | Nymburk | Sedlčany | 23.08. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A0306 | Zeleneč | Čelákovice | 23.08. 11:10 | SO | |
F1A0307 | Brandýs-Boleslav | Sp Příbram | 24.08. 11:10 | NE | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A0308 | Vlašim | Kunice | 24.08. 11:10 | NE | Na Lukách - UMT, tráva |
1. kolo 27.08.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0101 | M.Hradiště | Dobříš | 27.08. 18:10 | ST | |
F1A0102 | Tn Rakovník | Beroun | 27.08. 18:10 | ST | |
F1A0103 | Velim | Neratovice | 27.08. 18:10 | ST | |
F1A0104 | B.Poděbrady | Sedlčany | 27.08. 18:10 | ST | |
F1A0105 | Říčany | Čelákovice | 27.08. 18:10 | ST | |
F1A0106 | Nymburk | Sp Příbram | 27.08. 18:10 | ST | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A0107 | Zeleneč | Kunice | 27.08. 18:10 | ST | |
F1A0108 | Brandýs-Boleslav | Vlašim | 27.08. 18:10 | ST | Lázeňská,S.Boleslav |
4. kolo 30.08.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0401 | Dobříš | Kunice | 30.08. 11:10 | SO | |
F1A0402 | Sp Příbram | Vlašim | 31.08. 11:10 | NE | |
F1A0403 | Čelákovice | Brandýs-Boleslav | 31.08. 11:10 | NE | |
F1A0404 | Sedlčany | Zeleneč | 31.08. 11:10 | NE | |
F1A0405 | Neratovice | Nymburk | 30.08. 11:10 | SO | UMT |
F1A0406 | Beroun | Říčany | 31.08. 11:10 | NE | Na Máchovně UMT |
F1A0407 | M.Hradiště | B.Poděbrady | 30.08. 11:10 | SO | |
F1A0408 | Tn Rakovník | Velim | 30.08. 11:10 | SO | |
5. kolo 06.09.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0501 | Velim | Dobříš | 06.09. 11:10 | SO | |
F1A0502 | B.Poděbrady | Tn Rakovník | 06.09. 11:10 | SO | |
F1A0503 | Říčany | M.Hradiště | 06.09. 11:10 | SO | |
F1A0504 | Nymburk | Beroun | 06.09. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A0505 | Zeleneč | Neratovice | 06.09. 11:10 | SO | |
F1A0506 | Brandýs-Boleslav | Sedlčany | 06.09. 11:10 | SO | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A0507 | Vlašim | Čelákovice | 06.09. 11:10 | SO | Na Lukách - UMT, tráva |
F1A0508 | Kunice | Sp Příbram | 07.09. 11:10 | NE | |
2. kolo 10.09.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0201 | Dobříš | Vlašim | 10.09. 18:10 | ST | |
F1A0202 | Kunice | Brandýs-Boleslav | 10.09. 18:10 | ST | |
F1A0203 | Sp Příbram | Zeleneč | 10.09. 18:10 | ST | |
F1A0204 | Čelákovice | Nymburk | 10.09. 18:10 | ST | |
F1A0205 | Sedlčany | Říčany | 10.09. 18:10 | ST | |
F1A0206 | Neratovice | B.Poděbrady | 10.09. 18:10 | ST | UMT |
F1A0207 | Beroun | Velim | 10.09. 18:10 | ST | Na Máchovně UMT |
F1A0208 | M.Hradiště | Tn Rakovník | 10.09. 18:10 | ST | |
6. kolo 13.09.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0601 | Dobříš | Sp Příbram | 13.09. 11:10 | SO | |
F1A0602 | Čelákovice | Kunice | 14.09. 11:10 | NE | |
F1A0603 | Sedlčany | Vlašim | 14.09. 11:10 | NE | |
F1A0604 | Neratovice | Brandýs-Boleslav | 13.09. 11:10 | SO | UMT |
F1A0605 | Beroun | Zeleneč | 14.09. 11:10 | NE | Na Ostrově tráva |
F1A0606 | M.Hradiště | Nymburk | 13.09. 11:10 | SO | |
F1A0607 | Tn Rakovník | Říčany | 13.09. 11:10 | SO | |
F1A0608 | Velim | B.Poděbrady | 13.09. 11:10 | SO | |
7. kolo 20.09.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0701 | B.Poděbrady | Dobříš | 20.09. 11:10 | SO | |
F1A0702 | Říčany | Velim | 20.09. 11:10 | SO | |
F1A0703 | Nymburk | Tn Rakovník | 20.09. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A0704 | Zeleneč | M.Hradiště | 20.09. 11:10 | SO | |
F1A0705 | Brandýs-Boleslav | Beroun | 20.09. 11:10 | SO | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A0706 | Vlašim | Neratovice | 20.09. 11:10 | SO | Na Lukách - UMT, tráva |
F1A0707 | Kunice | Sedlčany | 21.09. 11:10 | NE | |
F1A0708 | Sp Příbram | Čelákovice | 21.09. 11:10 | NE | |
8. kolo 27.09.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0801 | Dobříš | Čelákovice | 27.09. 11:10 | SO | |
F1A0802 | Sedlčany | Sp Příbram | 28.09. 11:10 | NE | |
F1A0803 | Neratovice | Kunice | 27.09. 11:10 | SO | UMT |
F1A0804 | Beroun | Vlašim | 28.09. 11:10 | NE | Na Ostrově tráva |
F1A0805 | M.Hradiště | Brandýs-Boleslav | 27.09. 11:10 | SO | |
F1A0806 | Tn Rakovník | Zeleneč | 27.09. 11:10 | SO | |
F1A0807 | Velim | Nymburk | 27.09. 11:10 | SO | |
F1A0808 | B.Poděbrady | Říčany | 27.09. 11:10 | SO | |
9. kolo 04.10.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A0901 | Říčany | Dobříš | 04.10. 11:10 | SO | |
F1A0902 | Nymburk | B.Poděbrady | 04.10. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A0903 | Zeleneč | Velim | 04.10. 11:10 | SO | |
F1A0904 | Brandýs-Boleslav | Tn Rakovník | 05.10. 11:10 | NE | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A0905 | Vlašim | M.Hradiště | 04.10. 11:10 | SO | Na Lukách - UMT, tráva |
F1A0906 | Kunice | Beroun | 05.10. 11:10 | NE | |
F1A0907 | Sp Příbram | Neratovice | 05.10. 11:10 | NE | |
F1A0908 | Čelákovice | Sedlčany | 05.10. 11:10 | NE | |
10. kolo 11.10.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A1001 | Dobříš | Sedlčany | 11.10. 11:10 | SO | |
F1A1002 | Neratovice | Čelákovice | 11.10. 11:10 | SO | UMT |
F1A1003 | Beroun | Sp Příbram | 12.10. 11:10 | NE | Na Ostrově tráva |
F1A1004 | M.Hradiště | Kunice | 11.10. 11:10 | SO | |
F1A1005 | Tn Rakovník | Vlašim | 11.10. 11:10 | SO | |
F1A1006 | Velim | Brandýs-Boleslav | 11.10. 11:10 | SO | |
F1A1007 | B.Poděbrady | Zeleneč | 11.10. 11:10 | SO | |
F1A1008 | Říčany | Nymburk | 11.10. 11:10 | SO | |
11. kolo 18.10.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A1101 | Nymburk | Dobříš | 18.10. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A1102 | Zeleneč | Říčany | 18.10. 11:10 | SO | |
F1A1103 | Brandýs-Boleslav | B.Poděbrady | 19.10. 11:10 | NE | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A1104 | Vlašim | Velim | 18.10. 11:10 | SO | Na Lukách - UMT, tráva |
F1A1105 | Kunice | Tn Rakovník | 19.10. 11:10 | NE | |
F1A1106 | Sp Příbram | M.Hradiště | 19.10. 11:10 | NE | |
F1A1107 | Čelákovice | Beroun | 19.10. 11:10 | NE | |
F1A1108 | Sedlčany | Neratovice | 19.10. 11:10 | NE | |
12. kolo 25.10.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A1201 | Dobříš | Neratovice | 25.10. 11:10 | SO | |
F1A1202 | Beroun | Sedlčany | 26.10. 11:10 | NE | Na Máchovně UMT |
F1A1203 | M.Hradiště | Čelákovice | 25.10. 11:10 | SO | |
F1A1204 | Tn Rakovník | Sp Příbram | 25.10. 11:10 | SO | |
F1A1205 | Velim | Kunice | 25.10. 11:10 | SO | |
F1A1206 | B.Poděbrady | Vlašim | 25.10. 11:10 | SO | |
F1A1207 | Říčany | Brandýs-Boleslav | 25.10. 11:10 | SO | |
F1A1208 | Nymburk | Zeleneč | 25.10. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
13. kolo 01.11.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A1301 | Zeleneč | Dobříš | 01.11. 11:10 | SO | |
F1A1302 | Brandýs-Boleslav | Nymburk | 02.11. 11:10 | NE | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A1303 | Vlašim | Říčany | 01.11. 11:10 | SO | Na Lukách - UMT, tráva |
F1A1304 | Kunice | B.Poděbrady | 02.11. 11:10 | NE | |
F1A1305 | Sp Příbram | Velim | 02.11. 11:10 | NE | |
F1A1306 | Čelákovice | Tn Rakovník | 02.11. 11:10 | NE | |
F1A1307 | Sedlčany | M.Hradiště | 01.11. 11:10 | SO | |
F1A1308 | Neratovice | Beroun | 01.11. 11:10 | SO | UMT |
14. kolo 08.11.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A1401 | Dobříš | Beroun | 08.11. 11:10 | SO | |
F1A1402 | M.Hradiště | Neratovice | 08.11. 11:10 | SO | |
F1A1403 | Tn Rakovník | Sedlčany | 08.11. 11:10 | SO | |
F1A1404 | Velim | Čelákovice | 08.11. 11:10 | SO | |
F1A1405 | B.Poděbrady | Sp Příbram | 08.11. 11:10 | SO | |
F1A1406 | Říčany | Kunice | 08.11. 11:10 | SO | |
F1A1407 | Nymburk | Vlašim | 08.11. 11:10 | SO | AFK Nymburk, Kovanická 66 |
F1A1408 | Zeleneč | Brandýs-Boleslav | 08.11. 11:10 | SO | |
15. kolo 15.11.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
F1A1501 | Brandýs-Boleslav | Dobříš | 16.11. 11:10 | NE | Lázeńská,S.Boleslav |
F1A1502 | Vlašim | Zeleneč | 15.11. 11:10 | SO | Na Lukách - UMT, tráva |
F1A1503 | Kunice | Nymburk | 16.11. 11:10 | NE | |
F1A1504 | Sp Příbram | Říčany | 16.11. 11:10 | NE | |
F1A1505 | Čelákovice | B.Poděbrady | 16.11. 11:10 | NE | |
F1A1506 | Sedlčany | Velim | 16.11. 11:10 | NE | |
F1A1507 | Neratovice | Tn Rakovník | 15.11. 11:10 | SO | UMT |
F1A1508 | Beroun | M.Hradiště | 16.11. 11:10 | NE | Na Máchovně UMT |