STARŠÍ PŘÍPRAVKA B - U11
OKRESNÍ SOUTĚŽ - SEZONA 2012/2013
27.6.2013 - MěDDM DOMEČEK VLAŠIM
http://www.mddmvlasim.cz/fotogalerie-21/rozlouceni
22.6.2013 - ŠTĚPÁNOVSKÝ POHÁR
I.ročník - Trhový Štěpánov
1. MÍSTO
SOKOL TEPLÝŠOVICE - FCG VLAŠIM 2:4 Branky: T.Zavadil 2x, M.Smejkal, vlastní
FC SOKOL VELÍŠ - FCG VLAŠIM 0:10 Branky: M.Pešek 3x, A.Hnilička 2x, M.Smejkal 2x
M.Lažan, J.Žirovnický, T.Zavadil
FCG VLAŠIM - SOKOL MIŘETICE 6:0 Branky: M.Pešek 3x, J.Žirovnický, M.Smejkal
A.Hnilička
FCG VLAŠIM - BLANÍK NAČERADEC 7:1 Branky: T.Zavadil 2x, A.Hnilička 2x, M.Lažan
M.Pešek, M.Blažek
SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV - FCG VLAŠIM 0:10 Branky: L.Krňanský 2x, M.Pešek 2x
A.Hnilička 2x, M.Lažan, T.Zavadil
M.Smejkal, M.Blažek
Sestava: J.Chabada - L.Krňanský, M.Blažek, K.Chvátalová - M.Smejkal - M.Lažan
M.Pešek, T.Zavadil, J.Žirovnický, A.Hnilička
Konečné pořadí :
1. FC GRAFFIN VLAŠIM 5 5 0 0 37:3 15
2. SOKOL MIŘETICE
3. SOKOL TEPLÝŠOVICE
4. FC SOKOL VELÍŠ
5. BLANÍK NAČERADEC
6. SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV
Děkujeme klukům a Kačce za skvělé 1. místo na turnaji, za výkony na hřišti
a za vzornou reprezentaci klubu FC GRAFFIN Vlašim.
V SOBOTU 22.6.2013 - zajíždíme na I.ročník ŠTĚPÁNOVSKÉHO POHÁRU do Trhového Štěpánova. Prezentace do 8:40 hodin, začátek v 9:00 hodin, sraz v 8:00 hodin, odjezd v 8:15 hodin.
VŠEM NA VĚDOMOST SE DÁVÁ,ŽE JSME
MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI !!!
POSLEDNÍ UTKÁNÍ SEZÓNY 2012/2013: SOKOL KONDRAC - FC GRAFFIN VLAŠIM B 4:14 (1:9)
Branky : Matěj Lažan 5x, Tomáš Zavadil 4x, Richard Mládek 3x, Jan Žirovnický 2x
Sestava : Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Marek - Lažan, Žirovnický, Zavadil, Mládek R., Mládek Š., Chvátal
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Kateřina Chvátalová
V PÁTEK 7.6.2013 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do KONDRACE. Začátek v 17:00 hodin, sraz v 16:15 hodin, odjezd auty v 16:30 hodin.
FC GRAFFIN VLAŠIM B - FC KŘIVSOUDOV 6:2 (3:0)
Branky : Matěj Lažan 3x, Lukáš Krňanský, Jan Žirovnický, Tomáš Zavadil
Sestava : Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Mládek Š., Marek - Lažan, Žirovnický,
Zavadil, Mládek R., Chvátal, Říha
Rozhodčí : Krňanský Martin
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Jakub Chabada
23.5.2013 - Mc Donald's CUP - Krajské finále
hřiště Na Lukách - VLAŠIM
ZŠ VORLINA VLAŠIM - 2. MÍSTO
Hoši děkujem !!!
V SOBOTU 25.5.2013 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s KŘIVSOUDOVEM. Začátek v 11:00 hodin, sraz v 10:00 hodin. Přijďte nás povzbudit a oslavit s náma MISTROVSKÝ TITUL !
FC GRAFFIN VLAŠIM B - SOKOL ZDISLAVICE 7:3 (5:2)
Branky : Matěj Lažan 3x, Tomáš Zavadil 3x, Jan Žirovnický
Sestava : Chabada - Krňanský, Zavadil, Chvátalová, Marek - Lažan, Žirovnický, Mládek R., Mládek Š., Chvátal
Rozhodčí : Krňanský Martin
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Jan Žirovnický
V SOBOTU 18.5.2013 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ se ZDISLAVICEMI. Začátek v 9:30 hodin, sraz v 8:30 hodin.
FC GRAFFIN VLAŠIM B - SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 9:3 (5:2)
Branky : Jan Žirovnický 3x, Lukáš Krňanský 2x, Matěj Lažan 2x, Tomáš Zavadil 2x
Sestava : Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Marek - Lažan, Žirovnický, Zavadil, Chvátal, Říha
Rozhodčí : Krňanský Martin
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Matěj Lažan
V ÚTERÝ 14.5.2013 - hrajeme doma odložené MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s TRHOVÝM ŠTĚPÁNOVEM. Začátek v 17:00 hodin, sraz v 16:00 hodin.
TJ SOKOL MIŘETICE - FC GRAFFIN VLAŠIM B 2:14 (2:8)
Branky : Tomáš Zavadil 5x, Matěj Lažan 4x, Lukáš Krňanský 2x, David Chvátal 2x, vlastní
Sestava : Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Marek - Lažan, Žirovnický, Zavadil, Chvátal, Říha
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Tomáš Zavadil
V SOBOTU 11.5.2013 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do MIŘETIC. Začátek v 10:15 hodin, sraz v 9:15 hodin, odjezd v 9:30 hodin.
VE STŘEDU 8.5.2013 - TURNAJ - Májový českobrodský pohár - ČESKÝ BROD. Začátek v 8:30 hodin, sraz v 6:00 hodin, odjezd v 6:15 hodin.
6.5.2013 - Mc Donald's CUP - Okresní finále hřiště Na Lukách - VLAŠIM
ZŠ VORLINA VLAŠIM - 1. MÍSTO
http://jiskra-benesov.cz/clanek/mcdonald-s-cup-zna-krajske-finalisty-2144
FC GRAFFIN VLAŠIM B - SOKOL TEPLÝŠOVICE 12:1 (5:0)
Branky : Matěj Lažan 4x, Tomáš Zavadil 3x, Jan Žirovnický 2x, Lukáš Krňanský,
Richard Mládek, Šimon Mládek
Sestava : Zavadil, Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Mládek Š. - Lažan, Žirovnický, Mládek R., Chvátal, Říha
Rozhodčí : Krňanský Martin
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Lukáš Krňanský
V SOBOTU 4.5.2013 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s TEPLÝŠOVICEMI. Začátek v 9:30 hodin, sraz v 8:45 hodin.
SOKOL TICHONICE - FC GRAFFIN VLAŠIM B 1:13 (0:5)
Branky : Jan Žirovnický 3x, Tomáš Zavadil 3x, Kryštof Jelínek 2x, Matěj Lažan 2x, Lukáš Krňanský, Richard Mládek, vlastní
Sestava : Chabada, Marek - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Mládek Š. - Lažan, Žirovnický, Zavadil, Mládek R., Chvátal, Říha
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Kryštof Jelínek
V SOBOTU 27.4.2013 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do TICHONIC. Začátek v 10:15 hodin, sraz v 9:00 hodin, odjezd v 9:15 hodin.
FC GRAFFIN VLAŠIM B - FC SOKOL VELÍŠ 12:4 (4:3)
Branky : Matěj Lažan 5x, Lukáš Krňanský 2x, Richard Mládek 2x, Jan Žirovnický,
Kryštof Jelínek, Kateřina Chvátalová
Sestava : Zavadil, Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Mládek Š. - Lažan, Žirovnický, Mládek R., Chvátal, Říha
Rozhodčí : Říha Tomáš
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Jan Žirovnický
18.4.2013 - Mc Donald's CUP - Okrskové finále hřiště Na Lukách - VLAŠIM
ZŠ VORLINA VLAŠIM - 1.MÍSTO
V SOBOTU 20.4.2013 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s FC SOKOL VELÍŠ. Začátek v 11:00 hodin, sraz v 10:00 hodin.
TJ JAWA DIVIŠOV - FC GRAFFIN VLAŠIM B 0:27 (0:13)
Branky : Matěj Lažan 8x, Richard Mládek 6x, Tomáš Zavadil 4x, Lukáš Krňanský 3x, Kryštof Jelínek 2x, David Chvátal 2x, Jan Žirovnický, Tomáš Říha
Sestava : Marek - Krňanský, Jelínek, Zavadil, Chvátalová, Mládek Š. - Lažan, Žirovnický, Mládek R., Chvátal, Říha
Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Richard Mládek
V SOBOTU 13.4.2013 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do DIVIŠOVA. Začátek ve 13:00 hodin, sraz v 11:45 hodin, odjezd ve 12:00 hodin.
CESTOU ZA TITULEM V NOVÝCH DRESECH !
ČTVRTEK 4.4.2013 - přátelské utkání, 3x15 minut
UMT Kollárova
FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ SOKOL KONDRAC
15:2
Branky : R.Mládek 5x, L.Krňanský 3x, T.Zavadil 3x, M.Lažan 2x, J.Žirovnický, D.Chvátal
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ S TRHOVÝM ŠTĚPÁNOVEM ODLOŽENO NA NÁHRADNÍ TERMÍN !
ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMA
6.3. - 10.3. 2013 / VZ MĚŘÍN
23.2.2013 - HALOVÝ TURNAJ JESENICE 7.místo
Hala ZŠ Jesenice / 14 minut / 4 + 1
Skupina A : Jesenice B, D.Břežany, Vyšehrad, H.Měcholupy
Skupina B : Jesenice A, Žižkov, Vlašim, Sedlčany
Výsledky :
Jesenice B - D.Břežany 1:0, Vyšehrad - H.Měcholupy 2:2, Jesenice A - V.Žižkov 4:0
Vlašim - Sedlčany 0:3, Jesenice B - Vyšehrad 5:3, H.Měcholupy - D. Břežany 3:4
Jesenice A - Vlašim 5:0, Sedlčany - V.Žižkov 4:1, D.Břežany - Vyšehrad 0:0 Jesenice B - H.Měcholupy 3:2, V.Žižkov - Vlašim 0:1 (M.Pešek), Jesenice A - Sedlčany 6:2
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skupina A : Skupina B :
1. Jesenice B 9:5 9 1. Jesenice A 15:2 9
2. D.Břežany 4:4 4 2. Sedlčany 9:7 6
3. Vyšehrad 5:7 2 3. Vlašim 1:8 3
4. H.Měcholupy 7:9 1 4. V.Žižkov 1:9 0
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A3 Vyšehrad - B4 V.Žižkov 3:3, 2:3p A4 H.Měcholupy - B3 Vlašim 2:0
A1 Jesenice B - B2 Sedlčany 4:0 A2 D.Břežany - Jesenice A 0:3
o 7. místo: Vyšehrad - Vlašim 1:3 (M.Pešek 2x, M.Lažan)
o 5. místo: V.Žižkov - H.Měcholupy 1:4
o 3. místo: Sedlčany - D.Břežany 3:2
finále: Jesenice B - Jesenice A 0:1
Konečné pořadí :
1. SK SLAVIA JESENICE A
2. SK SLAVIA JESENICE B
3. TJ TATRAN SEDLČANY
4. SK OLYMPIE DOLNÍ BŘEŽANY
5. SK HORNÍ MĚCHOLUPY
6. FK VIKTORIA ŽIŽKOV
7. FC GRAFFIN VLAŠIM
8. FK SLAVOJ VYŠEHRAD
Nejlepší hráč turnaje : Marek "Peggy" Pešek (FC GRAFFIN VLAŠIM)
Hra a výkon mužstva : 50%
VŠEM POCHVALA ZA REPREZENTACI, MARKOVI GRATULACE !
SOBOTA 23.2.2013 - HALOVÝ TURNAJ JESENICE. Čas turnaje - 8:00-14:00 hodin. Sraz v 6:15 hodin, odjezd auty v 6:30 hodin.
9.2.2013- HALOVÝ TURNAJ CHOTOVINY
2. MÍSTO
Opět nám 1. místo uteklo díky jediné vstřelené brance !!!
Nejlepší střelec turnaje: Matěj Lažan - 16 branek !
Hráno dvoukolově / 11 minut / 4 + 1
SK KAVAS VĚTROVY - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:1 Branka : M. Lažan
FC GRAFFIN VLAŠIM - FK ŘEPEČ-OPAŘANY 2:0 Branky : M. Lažan 2x
FC CHÝNOV - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:4 Branky : M. Lažan 4x
FA METEOR TÁBOR - FC GRAFFIN VLAŠIM 1:3 Branky : A. Hnilička 2x, M. Lažan
FC GRAFFIN VLAŠIM - SOKOL CHOTOVINY 3:0 Branky : M. Lažan 2x, M. Pešek
****************************************************************************************************************
SK KAVAS VĚTROVY - FC GRAFFIN VLAŠIM 1:1 Branka : M. Lažan
FC GRAFFIN VLAŠIM - FK ŘEPEČ OPAŘANY 3:1 Branky : M. Lažan 2x, L. Krňanský
FC CHÝNOV - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:3 Branky : M. Lažan 3x
FA METEOR TÁBOR - FC GRAFFIN VLAŠIM 3:0
FC GRAFFIN VLAŠIM - SOKOL CHOTOVINY 1:1 Branka : L. Krňanský
*****************************************************************************************************************
Sestava : T.Zavadil - L.Krňanský,M.Pešek,K.Chvátalová - D.Chvátal,A.Hnilička,M.Lažan
VŠEM PATŘÍ VELKÝ DÍK ZA BOJOVNÝ VÝKON, PŘEDVEDENOU HRU A REPREZENTACI !!!
Konečné pořadí :
1. FA METEOR TÁBOR 10 7 2 1 18:6 23
2. FC GRAFFIN VLAŠIM 10 7 2 1 21:7 23
3. SK KAVAS VĚTROVY 10 5 1 4 11:7 16
4. FC CHÝNOV 10 3 2 5 9:16 11
5. SOKOL CHOTOVINY 10 2 2 8 6:12 8
6. FK ŘEPEČ-OPAŘANY 10 0 3 7 4:21 3
SOBOTA 9.2.2013 - HAL. TURNAJ CHOTOVINY. Čas turnaje - 9:00-14:00 hodin. Sraz v 7:15 hodin, odjezd auty v 7:30 hodin.
20.1.2013 - HALOVÝ TURNAJ BOROTÍN
2. MÍSTO
FC GRAFFIN VLAŠIM - TJ MALŠICE 9:0 Branky: J.Žirovnický 2x, R.Mládek 2x, M.Lažan
L.Krňanský, M.Pešek, K.Chvátalová (p.), T.Zavadil (p.)
FA METEOR TÁBOR - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:1 Branka : J.Žirovnický
FC GRAFFIN VLAŠIM - FK ŘEPEČ-OPAŘANY 6:0 Branky : M.Lažan 2x, L.Krňanský, M.Pešek
J.Žirovnický, R.Mládek
SK KAVAS VĚTROVY - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:0 nedali jsme penaltu
FC GRAFFIN VLAŠIM - FK RAŠELINA SOBĚSLAV 2:1 Branky : L.Krňanský, M.Lažan
FC GRAFFIN VLAŠIM - TJ TATRAN LOMNICE N. LUŽNICÍ 1:2 Branka : M.Lažan
Konečné pořadí :
1. TJ TATRAN LOMNICE N. LUŽNICÍ 18:6 15
2. FC GRAFFIN VLAŠIM 19:3 13
3. FA METEOR TÁBOR 11:2 12
4. FK RAŠELINA SOBĚSLAV 9:9 9
5. SK KAVAS VĚTROVY 6:4 7
6. FK ŘEPEČ-OPAŘANY 3:11 6
7. TJ MALŠICE 0:30 0
FC CHÝNOV se nedostavili
NEDĚLE 20.1.2013 - HALOVÝ TURNAJ BOROTÍN. Čas turnaje - 9:00-15:00 hodin. Sraz v 7:15 hodin, odjezd auty v 7:30 hodin.
13.1.2013 - HALOVÝ TURNAJ - ZRUČ N. SÁZ.
ŠTĚPÁNOVSKÝ POHÁR 2013 - 4. MÍSTO
FC GRAFFIN VLAŠIM - FC SOKOL VELÍŠ 0:0
SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV - FC GRAFFIN VLAŠIM 2:1 Branka : K. Jelínek
TJ JISKRA ZRUČ N.S. - FC GRAFFIN VLAŠIM 2:0
TJ SOKOL OSTŘEDEK - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:3 Branky : R. Mládek, M. Lažan, L. Krňanský
FC GRAFFIN VLAŠIM - TJ SOKOL KONDRAC 1:0 Branka : M. Lažan
Konečné pořadí :
1. TJ JISKRA ZRUČ N. SÁZAVOU 22:1 15
2. FC SOKOL VELÍŠ 8:8 8
3. SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 9:10 8
4. FC GRAFFIN VLAŠIM 5:4 7
5. TJ SOKOL KONDRAC 7:9 4
6. TJ SOKOL OSTŘEDEK 0:19 0
NEDĚLE 13.1.2013 - HALOVÝ TURNAJ ZRUČ. Čas turnaje - 11:00-14:00 hodin. Sraz v 9:45 hodin, odjezd auty v 10:00 hodin.
23.12. 2012 --- 7.1. 2013 - ZIMNÍ PŘESTÁVKA
Sejdeme se v ÚTERÝ 8.1. 2013 --- trénink (Vorlina)
PŘÍPADNÉ ZMĚNY BUDOU DOPLNĚNY.
22.12.2012 - HALOVÝ TURNAJ ŘÍČANY
6. MÍSTO
Celkově slabý výkon našeho mužstva - 4.místo/skupina - 6.místo/celkově !!!
Totálně chybující rozhodčí v každém našem zápase !!! Vlašim asi neměl rád !
Skupina B :
FC Graffin Vlašim - SK Světice 0:0
TJ Praga Praha - FC Graffin Vlašim 3:0
SK Újezd nad Lesy - FC Graffin Vlašim 2:1 (M.Lažan)
O umístění : 4B - 3A
FC Graffin Vlašim - SK Union Vršovice 3:0 (M.Lažan, K.Jelínek,T.Zavadil (p.)
O 5. místo :
TJ Praga Praha - FC Graffin Vlašim 1:0
Konečné pořadí :
1. SK SLAVIA JESENICE
2. FK ÚJEZD NAD LESY
3. SK HORNÍ MĚCHOLUPY
4. SK SVĚTICE
5. TJ PRAGA PRAHA
6. FC GRAFFIN VLAŠIM
7. VŠENORSKÝ SK
8 .SK UNION VRŠOVICE
Klub SK Aritmu Praha nahradil Všenorský SK.
SOBOTA 22.12.2012 - HALOVÝ TURNAJ ŘÍČANY. Čas turnaje - 7:30-12:00 hodin. Sraz v 5:45 hodin, odjezd auty v 6:00 hodin.
Nominace : Thomas, Adamantino, Matthew, Lucasso, Cristopher, Jazzira, Catherine, Davidoff
(Richie, Shimano ?)
24.11.2012 - HALOVÝ TURNAJ SC BĚCHOVICE
1. MÍSTO
FC Graffin Vlašim B - Běchovičtí Sršni B 2:0
Branky : Adam Hnilička 2x
Čechie Dubeč - FC Graffin Vlašim B 1:2
Branky : Matěj Lažan 2x
AC Sparta Praha - FC Graffin Vlašim B 1:0
1. místo ve skupině B
vítěz skupiny A - vítěz skupiny B
FK Radošovice - FC Graffin Vlašim B 1:2
Branky : Adam Hnilička, Matěj Lažan
Konečné pořadí :
1. FC GRAFFIN VLAŠIM B
2. FK RADOŠOVICE
3. AC SPARTA PRAHA
4. SK STŘEŠOVICE 1911
5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A
6. ČECHIE DUBEČ
7. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B
8. SC XAVEROV
SOBOTA 24.11.2012 - HAL. TURNAJ BĚCHOVICE. Čas turnaje: 14 - 18:30 hodin. Sraz v 11:30 hodin, odjezd do 12:00 hodin.
Rozlosování turnaje : SPŘ 24.11.2012.xls (19 kB)
TRÉNINKY ZŠ VORLINA - nově !
Pondělí : 15:30 - 17:00 hodin
Úterý : 17:00 - 18:30 hodin
Pátek : 16:30 - 18:00 hodin
Sraz vždy 15 minut před tréninkem !
S sebou : tréninkový komplet, sálovou obuv, chrániče
švihadlo, míč (č.4), ručník, pití
Omluvenky : trenérům/vedoucímu mužstva (osobně,
telefonicky, emailem, nebo na naše webové
stránky-diskuzní fórum (úvodní stránka) a to včas !
!!! V tělocvičně bude pouze realizační tým a děti,rodiče si je
vyzvednou po skončení tréninku !!!
DOKOPNÁ - 27.10.2012
MAMINKY - FC GRAFFIN VLAŠIM B 4:4 (2:2)
FC KŘIVSOUDOV - FC GRAFFIN VLAŠIM B 8:7 (5:3)
Branky : Matěj Lažan 3x, Richard Mládek 2x, Lukáš Krňanský, Adam Hnilička (p.), vlastní
Sestava : Zavadil - Chvátalová, Jelínek, Krňanský, Mládek Š. - Hnilička, Lažan, Žirovnický
Mládek R.
Rozhodčí : Krňanský Martin
V SOBOTU 27.10.2012 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do KŘIVSOUDOVA. Začátek v 10:15 hodin,sraz v 9:00 hodin,odjezd v 9:15 hodin transitem.
SOKOL ZDISLAVICE - FC GRAFFIN VLAŠIM B 3:7 (1:2)
Branky : Adam Hnilička 5x, Jan Žirovnický 2x
Sestava : Zavadil - Krňanský, Jelínek, Chvátalová - Mládek R., Hnilička, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Vondrák Ladislav
OD ÚTERÝ 23.10.2012 - začínáme trénovat v TĚLOCVIČNĚ ZŠ VORLINA VLAŠIM !!! TRÉNINKY budou v ÚTERÝ a PÁTEK od 16:30 do 18:00 hodin.(S sebou míč,tréninkový komplet,pití,ručník,chrániče,sálovky).
V NEDĚLI 21.10.2012 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do ZDISLAVIC. Začátek v 9:30 hodin,sraz v 8:30 hodin,odjezd v 8:45 hodin transitem.
FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ SOKOL MIŘETICE 10:2 (5:1)
Branky : Lukáš Krňanský 4x, Matěj Lažan 4x, Adam Hnilička, Kateřina Chvátalová
Sestava : Zavadil, Marek - Jelínek, Mládek R., Mládek Š., Kapko, Říha, Chvátalová, -
Krňanský, Vrba, Hnilička, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Krňanský Martin
V SOBOTU 13.10.2012 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s TJ SOKOL MIŘETICE. Začátek v 9:30 hodin,sraz v 8:30 hodin.
VS
V SOBOTU 13.10. 2012 - podáváme míče utkání: VLAŠIM - OPAVA. Sraz bude upřesněn !
SOKOL TEPLÝŠOVICE - FC GRAFFIN VLAŠIM B 5:9 (2:5)
Branky : Matěj Lažan 4x, Adam Hnilička 3x, Jan Žirovnický, Tomáš Zavadil (p.)
Sestava : Zavadil - Krňanský, Jelínek, Mládek R., Mládek Š. - Hnilička, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Osvald Ivan
V NEDĚLI 7.10.2012 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do TEPLÝŠOVIC. Začátek v 10:15 hodin,sraz v 9:00 hodin,odjezd v 9:15 hodin transitem.
PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ - Čt, 4.10.2012 (2x30)
FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ SOKOL KONDRAC 9:6 (4:3)
FC GRAFFIN VLAŠIM B - SOKOL TICHONICE 7:0 (5:0)
Branky : Matěj Lažan 4x, Adam Hnilička 2x, vlastní
Sestava : Zavadil, Marek - Jelínek, Krňanský, Mládek R. , Mládek Š. , Kapko -
Chvátalová, Chvátal, Vrba, Hnilička, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Krňanský Martin
V SOBOTU 29.9.2012 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ se SOKOLEM TICHONICE. Začátek v 9:30 hodin,sraz v 8:30 hodin na hřišti.
Náš soupeř :
FC SOKOL VELÍŠ - FC GRAFFIN VLAŠIM B 6:9 (2:5)
Branky : Lukáš Krňanský 3x, Matěj Lažan 2x, Adam Hnilička 2x, Kryštof Jelínek,
Richard Mládek
Sestava : Zavadil - Jelínek, Hnilička, Mládek R., Mládek Š. - Krňanský, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Spurný Michal
V SOBOTU 22.9.2012 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do VELÍŠE. Začátek v 9:30 hodin,sraz v 8:30 hodin,odjezd v 8:45 hodin transitem.
Náš soupeř (v oranžovém):
FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ JAWA DIVIŠOV 26:1 (12:0)
Branky : Tomáš Zavadil 6x, Lukáš Krňanský 5x, Matěj Lažan 4x, Jan Žirovnický 3x
Martin Vrba 2x, Richard Mládek 2x, Adam Hnilička, David Chvátal,
Kateřina Chvátalová (p), vlastní
Sestava : Zavadil - Jelínek, Hnilička, Mládek R., Mládek Š., Kapko, Marek - Chvátal
Chvátalová, Vrba, Krňanský, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Krňanský Martin
V SOBOTU 15.9.2012 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s TJ JAWA DIVIŠOV. Začátek v 11:00 hodin,sraz v 10:00 hodin na hřišti.
Náš soupeř :
SOKOL TRH.ŠTĚPÁNOV - FC GRAFFIN VLAŠIM B 3:5 (3:4)
Branky : Lukáš Krňanský 2x, Adam Hnilička 2x, Matěj Lažan
Sestava : Zavadil - Hnilička, Jelínek, Mládek R., Mládek Š. - Vrba, Kapko, Krňanský,
Lažan, Žirovnický
Rozhodčí : Marvan Josef
V SOBOTU 8.9.2012 - zajíždíme k MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ do TRHOVÉHO ŠTĚPÁNOVA.Začátek v 9:30 hodin,sraz v 8:30 hodin,odjezd v 8:45 hodin transitem.
Náš soupeř:
FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ SOKOL KONDRAC 3:2 (2:1)
Branky: Matěj Lažan 2x, Lukáš Krňanský
Sestava: Zavadil - Hnilička, Jelínek, Mládek R., (Mládek Š.) - Vrba, Krňanský, Lažan, Žirovnický
Rozhodčí: Krňanský Martin
Hřiště: UMT Kollárova
V NEDĚLI 2.9.2012 - hrajeme doma MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s TJ SOKOL KONDRAC. Začátek v 11:00 hodin,sraz v 10:00 hodin na hřišti-UMT Kollárova.
Náš soupeř :
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 ZA NÁMA.
LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ "KÁCOV"
SEJDEME SE VŠICHNI V PONDĚLÍ 13.8. V 16:00 HODIN NA HŘIŠTI (KOLLÁROVA).ÚČAST RODIČŮ NUTNÁ !!! VĚCI A VYBAVENÍ S SEBOU NA SOUSTŘEDĚNÍ - BUDE DOPLNĚNO. V PÁTEK 17.8. SEHRAJEME V RÁMCI PŘÍPRAVY NA HŘIŠTI AFK KÁCOV TURNAJ ,,O POSÁZAVSKÝ POHÁR" (začátek v 9:30 hodin, 1 x 16 minut, 5 + 1, první tři mužstva obdrží poháry a medaile, všechna mužstva diplomy + plakát s aktuální fotkou týmu, nejlepší hráč,střelec a brankář obdrží poháry). MUŽSTVA TURNAJE : FC Graffin Vlašim A, FC Graffin Vlašim B, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, FK Uhlířské Janovice, FK Čáslav, FC Velim, Sokol Družba Suchdol, AC SPARTA PRAHA. BEZ VÁŽNÉ OMLUVY,SE SOUSTŘEDĚNÍ ZÚČASTNÍ VŠICHNI HRÁČI STARŠÍ PŘÍPRAVKY "B" (soustředění se dá zaplatit dodatečně) !!!
Areál Sporthotelu :
Areál AFK Kácov :
ZNÁME ROZLOSOVÁNÍ NAŠÍ SOUTĚŽE :
G2B - OS - STARŠÍ PŘÍPRAVKA - 5+1 odd. B
HŘIŠTĚ - Kollárova, (Luka)
"PODZIM 2012"
2. FCG VLAŠIM "B" - KONDRAC : NE 2.9. - 11:00
3. T.ŠTĚPÁNOV - FCG VLAŠIM "B" : SO 8.9 - 9:30
4. FCG VLAŠIM "B" - DIVIŠOV : SO 15.9. - 11:00
5. VELÍŠ - FCG VLAŠIM "B" : SO 22.9. - 9:30
6. FCG VLAŠIM "B" - TICHONICE : SO 29.9. - 9:30
7. TEPLÝŠOVICE - FCG VLAŠIM "B" : NE 7.10. - 10:15
8. FCG VLAŠIM "B" - MIŘETICE : SO 13.10. - 9:30
9. ZDISLAVICE - FCG VLAŠIM "B" : NE 21.10. - 9:30
1. KŘIVSOUDOV - FCG VLAŠIM "B" : SO 27.10. - 10:15
NOVÉ DRESY NA TRÉNOVÁNÍ A SOUSTŘEDĚNÍ :
sada obsahuje: dres,trenky,stulpny
dresy budou: nové,splňující všechny požadavky - optimální tvar,odolné,odvádění vlhkosti,prodyšné,dlouhá životnost,klubové barvy
NOVOU SEZONU 2012/2013 ODSTARTUJEME TRÉNINKEM 24.ČERVENCE 2012 (ÚTERÝ) UMT KOLLÁROVA. TRÉNINKY BUDOU V PONDĚLÍ,ÚTERÝ,ČTVRTEK OD 16:00 HODIN (BUDE UPŘESNĚNO). LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PROBĚHNE 14. - 18. SRPNA 2012.
NAŠE MUŽSTVA PRO SEZONU 2012/2013:
G2B Okr.soutěž st.přípravka 5+1 - odd. B:
201076 FC Graffin Vlašim B
201060 Sokol Zdislavice
201050 Sokol Tichonice
201029 Sokol Miřetice
201021 FC Křivsoudov
201018 Sokol Kondrac
201052 Sokol Teplýšovice B
201049 Sokol Trhový Štěpánov
201008 Jawa Divišov
201057 Sokol Velíš
TERMÍNOVÁ LISTINA :
http://nv.fotbal.cz/assets/Term_nov__listina_OFS_-_podzim_2013.xls
ROZDĚLENÍ DO SKUPIN :
http://nv.fotbal.cz/assets/ZA_AZEN__DRUŽSTEV_ro_._2012-2013.doc
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
KONEC SEZONY 2011/2012 - celkově jsme v OKRESNÍ SOUTĚŽI starších přípravek obsadili velmi pěkné 3.MÍSTO.Děkujeme všem hráčům a rodičům za úspěšné zvládnutí sezony a klukům,co odcházejí,přejeme hodně sportovních úspěchů v sezoně 2012/2013!