TURNAJE U13 - SEZÓNA 2014/2015
HALOVÉ TURNAJE:
Neděle 7.12. 2014 - LEDEČ N. SÁZAVOU/9:00/SH - Koželská 552 (1.MÍSTO)
Neděle 4.1. 2015 - ZRUČ N. SÁZAVOU/13:00/SH - Na Pohoří 575 (1.MÍSTO)
Neděle 25.1. 2015 - LEDEČ N. SÁZAVOU/9:00/SH - Koželská 552 (1.MÍSTO)
Neděle 1.2. 2015 - SEZIMOVO ÚSTÍ (semifinále)/12:30/SH - Na Házené 696 (1.MÍSTO)
Neděle 15.2. 2015 - KOLÍN/12:00/SH - STAP bar - Brankovická 1417 (1.MÍSTO)
Sobota 28.2. 2015 - SÁZAVA/9:00/HALA ZDŠ - Na náměstí (1.MÍSTO)
Sobota 14.3. 2015 - VĚTROVY (finále)/12:30/UMT (2.MÍSTO)
CELKOVÉ VÝSLEDKY PO "7" ZIMNÍCH TURNAJÍCH:
6 x 1.místo 1 x 2.místo - zápasů: 35, skóre: 105:29
výhry: 27, remízy: 5, prohry: 3 (1:2, 2:3, 0:1)
střelci: Krňanský 32, Lažan 26, Koten 10, Rýva 10, Pechar 7, Zvára 4, Pešek 4, Hnilička 3, Zavadil 3, Mareš 2
Jíra 1, Sicha 1, soupeři vlastní 2.
TURNAJE:
Sobota 30.5. 2015 - ITÁLIE (Rimini) - Trofeo d' Italia (3.MÍSTO)
Sobota 20.6. 2015 - DOBRONÍN U JIHLAVY/8:30/NEST & STAVO Cup 2015 (2.MÍSTO)
TURNAJ - NEST&STAVO CUP 2015 - Dobronín
Sobota 20.6. 2015, 8+1, 1x20 min.
2. MÍSTO
Sestava: Mareš - Rýva, Hnilička, Zvára, Zavadil, Krňanský
Koten, Pechar, Lažan, Pešek M., Kakos, Žirovnický, Sicha
Výsledky:
SK Přibyslav - FCG Vlašim 0:1 (Lažan)
FCG Vlašim - FKM Vysočina Jihlava (dívky) 0:0
TJ Jiskra Dobronín - FCG Vlašim 0:4 (Lažan 3x, Pechar)
FCG Vlašim - TJ Sokol Bedřichov 1:0 (Lažan)
FCG Vlašim - TJ Slavoj Polná 0:1
FKM Vysočina Jihlava - FCG Vlašim 4:0
Konečné pořadí:
1. FKM Vysočina Jihlava 16:3 15b.
2. FC Graffin Vlašim 6 3 1 2 6:5 10b.
3. SK Přibyslav 8:8 9b.
4. TJ Slavoj Polná 3:5 9b.
5. TJ Sokol Bedřichov 4:5 8b.
6. TJ Jiskra Dobronín 5:10 5b.
7. FKM Vysočina Jihlava (dívky) 2:8 3b.
Nejlepší hráč turnaje - byl vyhlášen náš Evžen Pechar.
ČLÁNEK K TURNAJI NA STRÁNKÁCH FOTBALOVÉ TURNAJE.CZ ZDE
MEZINÁRODNÍ TURNAJ - TROFEO D´ITALIA - Itálie, Rimini
Sobota 30.5. - Neděle 31.5.2015, 10+1, 2x15 min.
3. MÍSTO
Skupina A:
FC Graffin Vlašim
Bresso Calcio
ASD Sovizzo Calcio
GS Pizzoli
TSV Wacker 50 Neutraubling
Real Martellago
Skupina B:
MFK Vítkovice
Oratorio Calcio Urgnano 1996
Val Sambro - S.Benedetto
PGS Bosico
United Civitanova
AsD Olmeri club 2000
Zápasy ve skupině (Sobota 30.5.2015):
Bresso Calcio - FCG Vlašim 1:1 (0:1) (Pechar)
FCG Vlašim - TSV Wacker 50 Neutraubling 1:0 (0:0) (Lažan)
FCG Vlašim - ASD Sovizzo Calcio 0:0
GS Pizzoli - FCG Vlašim 0:5 (0:2) (Krunert 3x, Krňanský, vlastní)
(Neděle 31.5.2015)
FCG Vlašim - Real Martellago 1:0 (1:0) (vlastní)
Celkové umístění ve skupině A:
1. ASD Sovizzo Calcio 5 4 1 0 8:0 13 b.
2. FC Graffin Vlašim 5 3 2 0 8:1 11 b.
3. Real Martellago 5 3 0 2 10:2 9 b.
4. Bresso Calcio 5 2 1 2 7:5 7 b.
5. GS Pizzoli 5 1 0 4 3:15 3 b.
6. TSV Wacker 50 Neutraubling 5 0 0 5 1:14 0 b.
Utkání o 3.-4. místo:
FCG Vlašim - PGS Bosico 0:0 ,4:1 na penalty (Krunert, Jíra, Rýva, Krňanský)
Finále:
ASD Sovizzo Calcio - United Civitanova 0:1 (0:0)
Celkově jsme obsadili krásné 3. místo, kdybychom nedostali ten jediný
gól v poslední minutě, mohlo býti ještě lépe. Starší žáci U15 turnaj
ve své kategorii VYHRÁLI !
HOŠI DĚKUJEM !!!
Sestava:
Mareš - Krňanský, Pechar, Zvára, Jíra, Žirovnický, Kakos, Říha
Zavadil, Koten, Rýva, Hnilička, Lažan, Sicha, Lhotka, Krunert
HALOVÝ TURNAJ - Sobota - 14.3. 2015 - UMT Větrovy - 1x18 min.
Turnaj "OFS TÁBOR" - finále o 1.-5. místo
2. MÍSTO
Sestava: Mareš - Hnilička, Pešek, Krňanský, Koten, Lažan, Rýva
Výsledky:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí - FCG Vlašim 1:6 (Krňanský 3x, Rýva 2x, Lažan)
FK Rašelina Soběslav - FCG Vlašim 1:4 (Lažan 3x, Mareš)
FCG Vlašim - FC MAS Táborsko 0:1
FCG Vlašim - TJ Dražice/FK Řepeč-Opařany 2:0 (Krňanský, Hnilička)
Konečné pořadí finálové skupiny o 1.-5. místo:
1. FC MAS Táborsko 4 4 0 0 10:1 12
2. FC Graffin Vlašim 4 4 0 1 12:3 9
3. TJ Lokomotiva Veselí n. Luž. 4 1 1 2 4:9 4
4. FK Rašelina Soběslav 4 1 0 3 4:9 3
5. TJ Dražice/FK Řepeč Opařany 4 0 1 3 2.10 1
Konečné pořadí skupiny o 6.-10. místo:
6. FA Meteor Tábor
7. TJ Sokol Chotoviny
8. FC Bechyně
9. 1.FC Jistebnice
10. TJ Sokol Sezimovo Ústí
Konečné pořadí skupiny o 11.-15. místo
11. FK Rašelina Soběslav U12
12. SK Větrovy
13. TJ Sokol Želeč
14. TJ Malšice
HALOVÝ TURNAJ - Sobota - 28.2. 2015 - Sázava - 1x16 min.
1. MÍSTO
Sestava: Mareš - Jíra, Zvára, Hnilička, Pešek
Krňanský, Lažan, Rýva, Koten
Výsledky ve skupině B:
FCG Vlašim - FK Uhlířské Janovice 1:1 (Lažan)
FCG Vlašim - Povltavská Fotbalová Akademie 2:1 (Lažan, Pešek)
FCG Vlašim - TJ Jawa Pecerady 2:0 (Lažan, Koten, nepr. penalta (Pešek)
PFA - Pecerady 6:0, U. Janovice - Pecerady 0:1, PFA - U. Janovice 7:0
1.místo ve skupině: 3 2 1 0 5:2 7b.
Zápasy ve skupině A:
Sázava - Suchdol 1:0, Újezd - Louňovice 5:0, Sázava - Újezd 1:4
Suchdol - Louňovice 2:1, Sázava - Louňovice 2:0, Suchdol - Újezd 0:2
Čtvrtfinále:
Sl. Louňovice - FCG Vlašim 0:9 (Krňanský 3x, Lažan 3x, Jíra, Rýva, vlastní)
FK Újezd nad Lesy - FK Uhlířské Janovice 5:0
FK Kavalier Sázava - TJ Jawa Pecerady 0:0 (1:0 pk.)
TJ Sokol Družba Suchdol - Povltavská Fot. Akademie 1:3
Semifinále:
FK Kavalier Sázava - FCG Vlašim 2:4 (Krňanský 2x, Koten 2x)
FK Újezd nad Lesy - Povltavská Fot. Akademie 1:3
Finále:
FCG Vlašim - Povltavská Fot. Akademie 2:0 (Krňanský, Rýva)
Konečné pořadí:
1. Rytíři FC Graffin Vlašim 6 5 1 0 20:4 16 b. (bráno celkově)
2. Povltavská Fotbalová Akademie
3. FK Újezd nad Lesy
4. FK Kavalier Sázava
5. TJ Sokol Družba Suchdol
6. TJ Jawa Pecerady
7. FK Uhlířské Janovice
8. Slavia Louňovice
HALOVÝ TURNAJ - Neděle - 15.2. 2015 - Kolín - 1x15 min.
O pohár klubu "RATBOŘÁČEK" (Slavoj Ratboř)
1. MÍSTO
Sestava: Mareš - Zvára, Hnilička, Krňanský, Pechar
Pešek, Sicha, Koten, Lažan
Výsledky:
FC Velim - FCG Vlašim 2:4 (Krňanský 2x, Pechar, Zvára)
FK Uhlířské Janovice - FCG Vlašim 2:3 (Krňanský, Koten, Hnilička)
FCG Vlašim - AFK Sadská 3:0 (Krňanský 2x, Lažan)
TJ Slavoj Ratboř - FCG Vlašim 0:2 (Pechar, Lažan)
TJ Sokol Malín - FCG Vlašim 1:3 (Krňanský 2x, Pechar)
Nejlepší hráč našeho mužstva byl vyhlášen:
Matěj Zvára
Nejlepší střelec turnaje byl vyhlášen:
Lukáš Krňanský (7 branek)
Konečné pořadí:
1. Rytíři FC Graffin Vlašim 5 5 0 0 15:5 15
2. FC Velim 5 4 0 1 14:4 12
3. AFK Sadská 5 3 0 2 6:5 9
4. TJ Sokol Malín 5 2 0 3 4:10 6
5. TJ Slavoj Ratboř 5 0 1 4 1:9 2 (2:1 pk)
6. FK Uhlířské Janovice 5 0 1 4 4:11 1
HALOVÝ TURNAJ - Neděle - 1.2. 2015 - Sezimovo Ústí - 1x18 min.
Turnaj "OFS TÁBOR" - semifinále
1. MÍSTO - postup do finálového turnaje
Sestava: Mareš - Hnilička, Krňanský, Koten, Rýva, Sicha, Říha
Výsledky:
FC Chýnov - FCG Vlašim 0:6 (Rýva 2x, Krňanský 2x, Koten, Sicha)
FCG Vlašim - FA Meteor Tábor 2:3 (Krňanský 2x)
FK Sokol Sezimovo Ústí - FCG Vlašim 2:3 (Koten 2x, Krňanský)
FCG Vlašim - TJ Dražice/FK Řepeč-Opařany 1:0 (Rýva)
Konečné pořadí:
1. Rytíři FC Graffin Vlašim 4 3 0 1 12:5 9
2. TJ Dražice/FK Řepeč-Opařany 4 2 1 1 5:2 7
3. FA Meteor Tábor 4 2 1 1 8:4 7
4. FK Sokol Sezimovo Ústí 4 1 2 1 10:4 5
5. FC Chýnov 4 0 0 4 1:21 0
HALOVÝ TURNAJ - Neděle - 25.1. 2015 - Ledeč nad Sázavou - 1x15 min.
"Kovofiniš CUP"
1. MÍSTO
Sestava: Mareš - Zvára, Hnilička, Krňanský, Pechar
Zavadil, Rýva, Mládek R., Lažan, Koten
Výsledky:
FCG Vlašim - Slavoj Ratboř 0:0
FCG Vlašim - Sokol Zásmuky 3:0 (Lažan, Koten, Krňanský)
FCG Vlašim - SK Leština u Světlé 5:0 (Zvára, Lažan, Pechar, Krňanský, Lažan)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FCG Vlašim 0:2 (vlastní, Pechar)
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FCG Vlašim 1:2 (Pechar, Krňanský)
FK Kolín - FCG Vlašim 0:7 (Rýva 3x, Lažan 2x, Mareš, Pechar)
Konečné pořadí:
1. Rytíři FC Graffin Vlašim 6 5 1 0 19:1 16
2. Sokol Zásmuky 6 3 1 2 9:10 10
3. FK Kovofiniš Ledeč n. S. 6 3 0 3 7:8 9
4. SK Leština u Světlé 6 2 2 2 7:13 8
5. Jiskra Zruč n. Sázavou 6 1 2 3 8:9 5
6. Slavoj Ratboř 6 0 5 1 2:3 5
7. FK Kolín 6 0 3 3 2:13 3
HALOVÝ TURNAJ - Neděle - 4.1. 2015 - Zruč nad Sázavou - 1x17 min.
"ŠTĚPÁNOVSKÝ POHÁR - III.ročník
1. MÍSTO
Sestava: Zavadil, (Sicha) - Hnilička, Krňanský, Zvára
Lažan, Pešek, Říha, Lhotka
Výsledky:
Sokol Trhový Štěpánov - FCG Vlašim 2:2 (Krňanský, Hnilička)
FCG Vlašim - Sokol Jankov 1:2 (Zvára)
Sokol Dolní Kralovice - FCG Vlašim 0:2 (Krňanský, Lažan)
FCG Vlašim - Sokol Kondrac 4:3 (Krňanský 2x, Lažan, Zvára)
Konečné pořadí:
1. FC Graffin Vlašim 4 2 1 1 9:7 7
2. Sokol Kondrac 4 2 0 2 7:6 6
3. Sokol Jankov 4 2 0 2 5:5 6
4. Sokol Dolní Kralovice 4 2 0 2 4:6 6
5. Sokol Trhový Štěpánov 4 1 1 2 5:7 4
HALOVÝ TURNAJ - Neděle - 7.12. 2014 - Ledeč nad Sázavou - 1x16 min.
"Kovofiniš CUP"
1. MÍSTO
Sestava: Mareš - Krňanský, Lhotka, Lažan, Koten
Hnilička, Zvára, Zavadil, Pešek
Výsledky:
FCG Vlašim - Slavoj Ratboř 1:1 (Lažan)
FCG Vlašim - Sokol Zásmuky 3:2 (Lažan 2x, Zavadil)
FCG Vlašim - SK Leština u Světlé 2:0 (Lažan, Pešek)
Sokol Habry - FCG Vlašim 0:5 (Lažan 2x, Krňanský, Zavadil, Pešek)
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FCG Vlašim 1:1 (Krňanský)
SK Malešov - FCG Vlašim 0:6 (Lažan 2x, Koten 2x, Krňanský, Zavadil)
Konečné pořadí:
1. FC Graffin Vlašim 6 4 2 0 18:4 14
2. Sokol Habry 6 4 1 1 9:8 13
3. FK Kovofiniš Ledeč n. S. 6 4 1 1 15:3 13
4. Sokol Zásmuky 6 1 2 3 7:10 5
5. SK Malešov 6 1 2 3 6:11 5
6. Slavoj Ratboř 6 1 2 3 5:12 5
7. SK Leština u Světlé 6 0 2 4 3:15 2