TURNAJE 2012/2013
SOBOTA 24.11. 2012 - "BĚCHOVICKÝ TURNAJ" - Praha 9 Běchovice
http://www.sportbechovice.cz/turnaje 1. MÍSTO
Rozlosování : SPŘ 24.11.2012.xls (19 kB)
SOBOTA 22.12. 2012 - VÁNOČNÍ "UMBRO CUP" - Říčany
http://www.loda.ic.cz/index_soubory/Page1082.htm 6. MÍSTO
přihlášená mužstva : TJ Praga Praha B, SK Horní Měcholupy, SK Světice,
SK Union Vršovice, FK Újezd nad Lesy, FC Graffin Vlašim B
SK Aritma Praha, SK Slavia Jesenice
NEDĚLE 13.1. 2013 - "ŠTĚPÁNOVSKÝ POHÁR 2013" - Zruč n. Sáz.
Propozice turnaje - Zruč n. Sázavou.doc (55 kB) 4. MÍSTO
Rozlosování turnaje - Zruč n. Sázavou.xlsx (15 kB)
přihlášená mužstva : Sokol Trhový Štěpánov, FC Sokol Velíš, TJ Sokol Ostředek
TJ Sokol Kondrac, FC Graffin Vlašim B, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
NEDĚLE 20.1. 2013 - "BOROTÍNSKÝ TURNAJ" - Borotín u Tábora
Propozice halových turnajů 2013 - táborsko.pdf (101,2 kB)
Fotbalové halové turnaje OFS 2013.pdf (168 kB) 2. MÍSTO
Tabulka našich soupeřů : http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/jihocesky/tabor/souteze.asp?soutez=317G1A
přihlášená mužstva : SK Kavas Větrovy, FK Rašelina Soběslav, FC Chýnov, TJ Malšice
FC Graffin Vlašim, TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí, FA Meteor Tábor
FK Řepeč - Opařany
SOBOTA 9.2. 2013 - "CHOTOVINSKÝ TURNAJ" - Chotoviny u Tábora
2.MÍSTO
Propozice halových turnajů 2013 - táborsko.pdf (101,2 kB)
Fotbalové halové turnaje OFS 2013.pdf (168 kB)
Tabulka našich soupeřů : http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/jihocesky/tabor/souteze.asp?soutez=317G1A
přihlášená mužstva : Sokol Chotoviny, SK Kavas Větrovy, FA Meteor Tábor, FK Řepeč-Opařany
FC Chýnov, FC Graffin Vlašim
SOBOTA 23.2. 2013 - "JESENICKÝ TURNAJ" - Jesenice u Prahy
Jesenice - propozice.doc (61 kB) 7. MÍSTO
přihlášená mužstva : SK Slavia Jesenice A, SK Slavia Jesenice B, SK Horní Měcholupy
FK Viktoria Žižkov, SK Olympie Dolní Břežany, FC Graffin Vlašim
TJ Tatran Sedlčany, FK Slavoj Vyšehrad
STŘEDA 8.5. 2013 - "MÁJOVÝ ČESKOBRODSKÝ POHÁR" - Český Brod
( letní turnaj - tráva )
májový Českobrodský pohár _rozpis zápasů-propozice S.pdf (515,1 kB)
přihlášená mužstva : SK Český Brod A, SK Český Brod B, TJ Praga Praha A, TJ Praga Praha B
ČAFC Praha, SK Střešovice 1911, FC Slovan Kladno, FK Čáslav, FC Zličín
FK Újezd nad Lesy, FC Tempo Praha, Čechie Dubeč, FK Viktoria Žižkov
FC Slovan Havlíčkův Brod, FK Neratovice-Býškovice A, AFK Sadská
FK Neratovice-Býškovice B, FC Bohemians Praha A, FC Bohemians Praha B
SK Podlipan Přišimasy, FC Graffin Vlašim, TJ Avia Čakovice
FK Dukla Praha A, FK Dukla Praha B
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
SOBOTA 22.6. 2013 - "I.ROČNÍK ŠTĚPÁNOVSKÝ POHÁR" - Trh.Štěpánov
1.MÍSTO
I.ročník Štěpánovský pohár - propozice.doc (39 kB)