MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Sobota 10.10.2020 - 8.kolo - Sokolská 895, Český Brod - tráva č.2.
SK ČESKÝ BROD - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 2:2 (1:2)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Neděle 4.10.2020 - 7.kolo - hřiště TJ Nučice, Nučice 100 - tráva.
SK VYŽLOVKA - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 1:5 (1:3)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Pátek 2.10.2020 - 4.kolo - Na Lukách, Vlašim - UMT.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - TJ SLAVOJ VRDY 1:3 (1:0)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Pondělí 28.9.2020 - 5.kolo - Na Lukách, Vlašim - UMT.
FK TÝNEC NAD SÁZAVOU - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 3:6 (1:5)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Neděle 27.9.2020 - 6.kolo - Na Lukách, Vlašim - UMT.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - AFK PEČKY 3:2 (2:2)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Neděle 6.9.2020 - 3.kolo - Jestřabí Lhota 74 - tráva.
TJ SOKOL JESTŘABÍ LHOTA - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 1:5 (0:1)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
Neděle 30.8.2020 - 2.kolo - Na Lukách, Vlašim - tráva.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - FK VIKTORIE VELKÝ OSEK 10:0 (5:0)
SEZÓNA 2019/2020, BYLA UKONČENA 13. KOLEM,
DÍKY PANDEMII KORONAVIR (COVID 19) !
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
13.kolo - Neděle 17.11.2019 - Na Lukách, Vlašim - tráva.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - FK MNÍŠEK POD BRDY 13:0 (6:0)
Branky: 13., 56., 69. Rytina, 15., 27., 49. Novotný, 30., 42. Kameník
67., 75. Lažan, 80. Máca, 81. Skiba, 89. Strnad
Sestava:
Strnad
Kaprál, Peška (62. Máca), Toupal, Lhotka
Novotný (62. Skiba)
Dub, Rytina, Tichý Z.
Rosa, Kameník (62. Lažan)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
12.kolo - Neděle 10.11.2019 - K Náklí 509, Týnec n. Sázavou - tráva.
FK TÝNEC NAD SÁZAVOU - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 3:1 (2:1)
Branka: 30. Řezníček
Sestava:
Hošek
Zvára (69. Průša), Řezníček, Toula, Lhotka
Dub, Řezníček, Jíra (56. Brabenec), Krňanský
Nerad, Rosa (46. Lažan)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
11.kolo - Neděle 3.11.2019 - Na Lukách, Vlašim - tráva.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - FC JÍLOVÉ 14:1 (5:1)
Branky: 8., 24. Kameník, 37. Vaňkát, 43. Rosa, 47. Brabenec, 48. Kameník
55. Rosa, 60. Houda, 76. Krňanský, 82., 83 Hnilička, 86., 88. Brabenec
Sestava:
Strnad
Zvára, Hnilička, Toupal (46. Krňanský), Lhotka
Vaňkát, Pešek M. (46. Brabenec), Dub, Tichý Z. (54. Houda)
Rosa 57. (69. Tichý S.), Kameník
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
10.kolo - Sobota 26.10.2019 - Javorská 354, Votice - tráva.
SK VOTICE - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 0:2 (0:1)
Branky: 12., 84. Lažan
Sestava:
Tichý S.
Zvára (59. Žirovnický), Houda, Krňanský, Lhotka
Kaprál, Máca (46. Brabenec), Dub, Tichý Z. (59. Fučík)
Rosa (46. Pešek A.), Lažan
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
9.kolo - Sobota 19.10.2019 - Na Lukách, Vlašim - UMT.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - SK OLYMPIE DOLNÍ BŘEŽANY 3:0 (0:0)
Branky: 57. Hrabánek, 59. Toupal (PK), 89. Ullreich
Sestava:
Strnad
Zvára (73. Žirovnický), Krňanský, Toupal, Lhotka
Kozel, Hrabánek 69., Čičatka (46. Tichý Z.), Kaprál
Rosa (46. Lažan), Ullreich 81.
{ Tichý S. }
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
8.kolo - Neděle 13.10.2019 - Sportovní 379, Hradištko - tráva.
TJ SLOVAN HRADIŠTKO - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 1:1 (1:1)
Branka: 20. Ullreich
Sestava:
Tichý S.
Žirovnický, Houda, Toupal, Lhotka
Řezníček, Peška (70. Průša), Rytina, Tichý Z.
Rosa (Vosička 85.), Ullreich 38. (46. Vaňkát)
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
7.kolo - Sobota 5.10.2019 - Na Lukách, Vlašim - tráva.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - TJ SOKOL TEPLÝŠOVICE 6:1 (4:1)
Branky: 1., 50., 65. (PK) Lažan, 19. Lhotka, 24. (PK) Hnilička, 31. vlastní Teplýšovice
Sestava:
Mareš
Zvára 70., Toupal, Krňanský (63. Houda), Lhotka
Kaprál, Dub (75. Vosička), Hnilička (60. Šanda), Tichý Z. (65. Rosa)
Ullreich (46. Pešek A.), Lažan
{ Tichý S. }
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
6.kolo - Neděle 29.9.2019 - Ke Stadionu 211, Sedlec Prčice - tráva.
TJ SOKOL SEDLEC PRČICE - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 2:3 (1:1)
Branky: 73. Fučík, 81. Krňanský
Sestava:
Tichý S.
Zvára (65. Žirovnický), Fučík, Toupal (46. Krňanský), Lhotka
Houda, Hrabánek 29. (52. Skiba 83.), Novotný, Tichý Z.
Dub, Ullreich
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
5.kolo - Sobota 22.9.2019 - Na Lukách, Vlašim - tráva.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - SK HORYMÍR NEUMĚTELY 8:1 (4:1)
Branky: 1., 49., 50 Ullreich, 10. Rosa, 38. Rytina, 41. Toupal, 65. Řezníček, 85. Hnilička
75. neproměněná penalta Hošek
Sestava:
Hošek
Zvára (68. Krňanský), Peška, Toupal, Lhotka
Řezníček, Rytina, Dub (58. Hnilička), Tichý Z. (80. Strnad)
Ullreich (53. Vaňkát), Rosa
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
2.kolo - Neděle 1.6.2019 - Na Lukách, Vlašim - tráva.
FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM - SK LITAVAN BOHUTÍN 6:1 (1:1)
Branky: 17. Houda, 61., 77., 80. Čičatka, 65. Krňanský, 88. Tichý Z.
Sestava:
Tichý S.
Zvára (58. Krňanský), Peška, Toupal, Lhotka
Kaprál, Jíra, Čičatka, Houda (46. Kozel)
Vosička (46. Tichý Z.), Rosa
{ Strnad }
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ
1.kolo - Sobota 24.8.2019 - U Stadionu 319, Milín - tráva.
TJ LIGMET MILÍN - FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 2:3 (1:1)
Branky: 42. Kaprál, 58. Dub, 67. Tichý Z.
Sestava:
Strnad
Zvára (69. Žirovnický 83.), Fučík, Toupal, Lhotka
Menda, Kaprál, Čičatka, Tichý Z.
Rosa (75. Rosa), Dub (84. Tichý S.)