OHLÉDNUTÍ ZA SEZONOU 2011 / 2012

KONEC SEZONY 2011/2012 - celkově jsme v OKRESNÍ SOUTĚŽI starších přípravek obsadili velmi pěkné 3.MÍSTO.Děkujeme všem hráčům a rodičům za úspěšné zvládnutí sezony a klukům,co odcházejí,přejeme hodně sportovních úspěchů v sezoně 2012/2013!

FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ NESPERSKÁ LHOTA 20:0 (11:0)

V sobotu,16.6.2012,jsme za krásného slunečního počasí,přivítali našeho nedalekého soupeře z Nesperské Lhoty.Hosté na jaře ještě nebodovali,když všechny své zápasy prohráli a to doma se Struhařovem 5:2,v Miřeticích 3:0 kontumačně,s Křivsoudovem 17:0,v Trhovém Štěpánově 11:4,se Zdislavicemi 13:2,v Tichonicích 11:0,s Načeradcem 14:0,v Bílkovicích 13:1,s Kondrací 10:2 a s Ostředkem 7:3.Na tento poslední zápas byli naši kluci natěšeni,s tím,že by mohli našeho soupeře zasypat větším brankovým rozdílem.Do zápasu přivedl naše mužstvo jako kapitán Lukáš Krňanský,který ještě na podzim hrával za Nesperskou Lhotu,kde za ní odehrál všechny zápasy,takže motivace byla určitě veliká.Od prvního hvizdu rozhodčího,jsme našeho soupeře vůbec nešetřili a začali mu dávat jednu branku za druhou,když jsme do poločasu vstřelili 11 pěkných branek.Ve druhém poločase jsme hru opět kontrolovali a s chutí, po pěkných kombinacích přidávali další parádní góly.Mužstvo Nesperské Lhoty jsme nakonec deklasovali 20:0,čímž jsme vytvořili rekord soutěže v počtu branek.Všem patří velké poděkování za zvládnutou sezonu,ve které jsme skončili bronzový. BRANKY : Michal Smejkal 4, Radim Toula 4, Lukáš Krňanský 3, Matěj Lažan 3, Jan Kaprál 2, Adam Hnilička 1, Jan Žirovnický 1, Richard Mládek 1, Josef Vaníček 1. Starší přípravka "A" porazila doma Týnec nad Sázavou 7:2.

V SOBOTU 16.6.2012 - hrajeme doma poslední MISTROVSKÝ ZÁPAS sezony 2011/2012.Naším soupeřem bude TJ NESPERSKÁ LHOTA. ZAČÁTEK zápasu je v 11:00 hod.SRAZ v 9:30 hodin.

Náš soupeř (v modrém) :

FC GRAFFIN VLAŠIM B - TJ SOKOL KONDRAC 11:3 (5:1)

Pěkné sobotní dopoledne,dne 9.6.2012 jsme po domluvě z důvodu obsazení našich hřišť fotbalovými turnaji,odcestovali k mistrovskému zápasu do Kondrace,kde jsme nastoupili jako domácí mužstvo.Náš soupeř se na jaře uvedl prohrou v Trhovém Štěpánově 11:4,doma prohrál s Tichonicemi B 8:3,v Bílkovicích prohrál 10:2,doma si poradil s Ostředkem 13:3,poté těsně prohrál ve Struhařově 4:3,doma podlehl Křivsoudovu 10:5,ve Zdislavicích prohrál 7:4,doma pak nestačil na Načeradec a podlehl mu 11:5 a poté si zastřílel v Nesperské Lhotě,kde zvítězil 10:2.V tomto zápase jsme potřebovali opět naplno bodovat a zopakovat náš předešlý skvělý výkon z Načeradce,což se nám také povedlo a úplně stejným způsobem,jako před týdnem, jsme na soupeře vlítli,kdy ho první brankou načal opět Míša Smejkal a vedli jsme 1:0.Poté jsme měli hru v našich rukou a začli přidávat další pěkné branky.Domácím se do poločasu podařilo také skórovat a tak se šlo do kabin za stavu 5:1 pro Vlašim.Ve druhém poločase jsme hru opět kontrolovali a stříleli další góly,kterých mohlo být po našich šancích daleko více a to jsme ještě neproměnili pokutový kop.Kondrac jsme v závěru nechali 2x skórovat,kdy využila naše chyby v obraně a po dobrém výkonu jsme zvítězili 11:3. BRANKY : Michal Smejkal 4, Jan Kaprál 2, Jan Žirovnický 2, Lukáš Krňanský 1, Adam Hnilička 1, Josef Vaníček 1.

V SOBOTU 9.6.2012 - hrajeme MISTROVSKÉ UTKÁNÍ s TJ SOKOL KONDRAC. ZAČÁTEK v 11:00 hod. - SRAZ v 10:00 hodin u kabin,ODJEZD v 10:15 hod."TRANSITEM"- ZÁPAS SE BUDE HRÁT V KONDRACI !!!

Náš soupeř :

SK NAČERADEC - FC GRAFFIN VLAŠIM B 1:10 (0:4)

V neděli 3.6.2012,nás na svém hřišti přivítal 2. tým tabulky SK Načeradec.Ten na jaře prohrál v Tichonicích 4:3,doma porazil Bílkovice 10:6,vyhrál v Ostředku 9:2,doma vyhrál se Struhařovem 4:1,prohrál těsně v Křivsoudově 6:5,poté prohrál doma se Zdislavicemi 4:2 a pak si zastřílel venku,kdy zvítězil v Nesperské Lhotě 14:0 a o týden později bral 3 body z Kondrace,kde vyhrál 11:5.Věděli jsme,že Načeradec je silný soupeř,že z jeho hřiště se body jen tak nevozí,proto také jeho postavení v tabulce.Respekt z něj jsme určitě měli,ale řekli jme si,že to tady prostě urvem a nic jiného,než výhru prostě nepřipustíme.Zápas jsme začali skvěle a už po pár minutách jsme skórovali,kdy se z trestňáku trefil Michal Smejkal.Začali jsme mít nad soupeřem převahu a vytvářet si pěkné akce,po kterých se 2x opět prosadil Michal a vedli jsme 3:0,což nás určitě všechny těšilo,páč o takovém začátku se nám ani nesnilo.Do poločasu jsme skórovali ještě jednou,kdy nedal brankářovi domácích šanci Lukáš Krňanský a svou levačkou rozvlnil síť počtvrté.Do druhého poločasu jsme vlítli jako přes kopírák a byl to opět Michal,který 2x vyškolil gólmana domácích a vedli jsme 6:0,což už nám dávalo pěkné naděje, tady naplno bodovat.Poté se přeci jenom domácím podařilo vstřelit branku,kdy jsme snad jedinkrát za celý zápas hůře zaváhali v obraně.Více jsme ale domácím nedovolili a do konce utkání se ještě o pěkné branky postarali Jenda Žirovnický,Ríša Mládek,Matěj Lažan a potupnou desítku pro Načeradec završil Honza Kaprál.Zápas tak skončil 10:1 pro naše barvy(což nikdo nečekal) a zaslouženě jsme si za pěknou hru a výkon odvezli 3 body,které zde byli velice cenné.Všem patří pochvala a dík! BRANKY : Michal Smejkal 5,Lukáš Krňanský 1,Jan Žirovnický 1,Richard Mládek 1,Matěj Lažan 1,Jan Kaprál 1.

V NEDĚLI 3.6.2012 - ZAJÍŽDÍME K MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ DO NAČERADCE (výkop v 10:15 hod.). SRAZ V 9:00 HOD. U KABIN,ODJEZD V 9:15 HOD. "TRANSITEM".

FC GRAFFIN VLAŠIM B - SOKOL ZDISLAVICE 1:4 (0:2)

V sobotu 26.5.2012,jsme sehráli mistrovské utkání se Sokolem Zdislavice.Náš soupeř odstartoval jaro prohrou v Bílkovicích 6:2,doma porazil Ostředek 5:1,vyhrál ve Struhařově 12:3,doma prohrál s Křivsoudovem 5:3,v Nesperské Lhotě vyhrál 13:2,taktéž zvítězil v Načeradci 4:2 a doma si poradil s Kondrací 7:4.Mužstvo Zdislavic má určitě své kvality,což se očekávalo a potvrdil to také o zápase,který se od začátku vyvíjel v jeho prospěch.V prvním poločase jsme 2x inkasovali a bohužel se neprosadili.Po přestávce nám svitla naděje když se pěknou brankou trefil Jan Žirovnický.To bylo z naší strany ale všechno,další branky už se nám z našich akcí proměnit nepodařilo,naopak Zdislavice přidali ještě 2 góly a o zápase bylo rozhodnuto.V utkání jsme opět chybovali a chybělo nám to fotbalové štěstíčko,které se přiklonilo na stranu soupeře. Ten byl celou dobu o poznání lepší a zaslouženě si odvezl všechny body. BRANKY : Jan Žirovnický. Starší přípravka "A" hrála svůj zápas ve středu a porazila v něm Nespeky 7:1.

V SOBOTU 26.5. 2012 - HRAJEME DOMA MISTROVSKÉ UTKÁNÍ SE SOKOLEM ZDISLAVICE.ZAČÁTEK V 11:00,SRAZ V 10:15 HODIN.

FC KŘIVSOUDOV - FC GRAFFIN VLAŠIM B 9:2 (5:2)

V neděli 20.5.2012,jsme sehráli mistrovský zápas na půdě vedoucího týmu Křivsoudova.Ten na jaře ještě neprohrál,když zvítězil v Ostředku 10:1,doma nad Struhařovem 10:0,v Nesperské Lhotě 17:0,ve Zdislavicích 5:3,doma s Načeradcem 6:5 a v Kondraci 10:5.Bez tří opor našeho mužstva,ale už s uzdraveným Davidem,jsme museli pozměnit a promíchat naše dvě sestavy,což také odpovídalo naší hře.Křivsoudov se do nás pustil a než jsme se stačili rozkoukat,prohrávali jsme 3:0.Poté jsme Jendou Žirovnickým snížili na 3:1 a konečně se trošku vzpamatovali,ale netrvalo dlouho a soupeř nám po našich chybách vstřelil další dvě laciné branky.Do poločasu se ještě parádně trefil Honza Kaprál a tak se do kabin odcházelo za stavu 5:2 pro domácí.Do druhého poločasu jsme vyměnili brankáře a chtěli se pokusit něco s výsledkem udělat.To se nám bohužel nepodařilo,ač byli naši hráči na tréninku poučeni o kvalitách soupeře a před výkopem jim bylo zdůrazněno jak a co mají hrát,inkasovali jsme ještě 4 branky,opět po našich chybách a dovolili tak Křivsoudovu v klidu skórovat a stanovit tím výsledek na 9:2 pro domácí mužstvo.Velká pochvala patří Honzovi Kaprálovi,který odjezdil skoro celý zápas.Výsledek je pro nás krutý,když se někteří hráči nechávali snadno přehrávat a nesplnili tak,co se od nich očekávalo,dalo by se říci,že dnes nás neporazil Křivsoudov,ale porazili jsme se sami !!! BRANKY : Jan Žirovnický 1, Jan Kaprál 1. Starší přípravka "A" prohrála v Benešově 8:5.

V NEDĚLI 20.5.2012 ZAJÍŽDÍME K MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ K "LÍDROVI" TABULKY DO KŘIVSOUDOVA,KDE ZÁPAS ZAČÍNÁ V 9:30 H. SRAZ V 8:15 HODIN U KABIN,ODJEZD V 8:30 HODIN TRANSITEM.

VLAŠIM SLAVÍ "90" LET FOTBALU - ve středu 16.května,sehrajeme v rámci oslav, od 16 hodin - zápas se starší přípravkou "A"

13.05.2012 16:06

FC GRAFFIN Vlašim slaví devadesáté výročí založení fotbalového klubu a při příležitosti oslav tohoto výročí pořádá klub příští středu sportovní odpoledne. K vidění budou tři fotbalové přátelské zápasy a také pro děti budou připraveny soutěže.

Vrcholem sportovního odpoledne, které se bude konat příští středu 16. května bude zápas GRAFFINU Vlašim s prvoligovým týmem Baumit Jablonec, které bude na programu od 17:00 na hlavním stadionu v Kollárově ulici. Zápasy odehrají také ti nejmenší hráči z přípravky. Kompletní program naleznete níže. V tento den také proběhne zahájení výstavy o historii kopané ve Vlašimi.

Program:

od 16:00 - pro děti hry a soutěže s MDDM Vlašim - na umělé trávě v Kollárově ulici

16:00 - zápas starší přípravky FC GRAFFIN Vlašim A - FC GRAFFIN Vlašim B (hl. stadion Kollárova ulice)

17:00 - FC GRAFFIN Vlašim - FK Baumit Jablonec (hl. stadion Kollárova ulice)

17:45 (o přestávce zápasu s Jabloncem) - zápas mladší přípravky FC GRAFFIN Vlašim A - FC GRAFFIN Vlašim B (hl. stadion Kollárova ulice).

FC GRAFFIN VLAŠIM B-TJ JISKRA STRUHAŘOV 6:5 (5:1)

V sobotu 12.5.2012, k nám na domácí půdu, zavítalo k dalšímu Mistrovskému zápasu,mužstvo TJ Jiskra Struhařov.První poločas patřil našemu týmu,kdy se v 11.minutě střelou z dálky prosadil Kryštof Jelínek.Po necelé minutě se míč opět ocitl za zády soupeřova brankáře,díky Michalu Smejkalovi.Dalším pěkným gólem přispěl Jan Žirovnický a poté se dvakrát opět trefil Michal Smejkal.Soupeř,kterému jsme moc šancí nedali,se přeci jenom dokázal probít naší obranou a vstřelil branku.První poločas tak skončil 5:1 pro domácí,což dávalo dobré vyhlídky do poločasu druhého.Po přestávce ale Struhařovští ožili a začalo se jim dařit.Postupně našeho gólmana překonali 4x,kdy se také 2x trefil hostující brankář ! Náš tým vstřelil ve druhém poločase pouze jediný gól,který se nakonec ukázal jako zlatý,kdy se hezkou střelou trefil Matěj Lažan.Zápas jsme tak udrželi a dotáhli ho do vítězného konce,který tak nakonec skončil 6:5 pro naše barvy a 3 body v náš prospěch. BRANKY : Michal Smejkal 3,Kryštof Jelínek 1,Jan Žirovnický 1,Matěj Lažan 1. Starší přípravka "A" porazila doma Bystřici 4:3.

V SOBOTU 12.5.2012 - HRAJEME DOMA MISTROVSKÉ UTKÁNÍ S "TJ JISKRA STRUHAŘOV"- ZAČÁTEK V 11:00 HODIN,SRAZ V 10:15 HODIN.

TJ SOKOL OSTŘEDEK - FC GRAFFIN VLAŠIM B 0:13 (0:6)

V neděli 6.5.2012,nás čekalo další Mistrovské utkání a to na půdě Ostředka.Náš soupeř zatím na jaře nezískal ani bod,když prohrál doma s Křivsoudovem 10:1,ve Zdislavicích 5:1,doma s Načeradcem 9:2 a v Kondraci 13:3.Bylo proto patrné,že i naše mužstvo chce zde zvítězit a přidat nějaké ty branky k vylepšení skore.To se nám také naplnilo,když jsme krátce po hvizdu rozhodčího začali soupeře zasypávat brankami,kterých do poločasu padlo 6.Po změně stran,jsme měli hru opět ve svých rukou, přidali dalších 7 branek a zakončili tak na konečných 13:0 pro Vlašim.Ostředek nás za celý zápas jen jednou vážně ohrozil,kdy jsme po brejku domácího útočníka vykopávali z brankové čáry a zachránili tak naše čisté konto.V tomto utkání mohlo padnout daleko více branek,nedali jsme i penaltu.Zde padl také 100 gól našeho mužstva,který vsítil Matěj Lažan.Vítězstvím jsme poskočili v tabulce na 3.místo,díky Trh.Štěpánovu,který prohrál v Tichonicích. BRANKY : Jan Kaprál 4,Michal Smejkal 4,Jan Žirovnický 2,Matěj Lažan 1,Adam Hnilička 1,Kryštof Jelínek 1. Starší přípravka "A" zvítězila v Čechticích 9:2.

V NEDĚLI 6.5. 2012 - ZAJÍŽDÍME K MISTROVSKÉMU UTKÁNÍ DO OSTŘEDKA.ZAČÁTEK ZÁPASU JE V 10:15 HODIN.

FC GRAFFIN VLAŠIM B - FK BÍLKOVICE 5:1 (5:1)

Krásnou sluneční sobotu k nám zavítal pátý tým tabulky FK Bílkovice,které na jaře porazili doma Zdislavice 6:2,prohráli v Křivsoudově 10:6 a doma smetli Kondrac 10:2,takže se očekával nelehký soupeř.Úvod zápasu jsme ale zvládli a po pěkné akci jsme se ujali vedení 1:0.Bílkovice ale brzo stačili s přispěním našeho brankáře vyrovnat na 1:1.Poté jsme už hru měli v našich rukou a do poločasu přidali 4 pěkné branky.Do kabin se tak šlo za stavu 5:1 pro Vlašim.Druhý poločas se ani jedno mužstvo gólově neprosadilo,i když jsme měli spoustu šancí,které jsme bohužel neproměnili a nedokázali tak navázat na poločas první,kde nám to padalo.Zápas tak skončil 5:1 a tři body zaslouženě zůstávají doma. BRANKY : Matěj Lažan 2,Michal Smejkal 1,Lukáš Krňanský 1,Jan Žirovnický 1. Starší přípravka "A" prohrála doma s Jírovicemi 19:3.

V SOBOTU 28.4.2012 HRAJEME DOMA OD 11:00 HODIN - MISTR.UTKÁNÍ S BÍLKOVICEMI.SRAZ V 10:00 HODIN,HRÁT SE BUDE NA HLAVNIM HŘIŠTI (TRÁVA - PODLE TOHO KOPAČKY).

VE ČTVRTEK 26.4.2012 - BUDE MÍSTO TRÉNINKU PŘÁTELSKÝ ZÁPAS VE ZRUČI NAD SÁZAVOU.SRAZ V 16:15 HODIN U BENZINKY "PAP OIL".

SOKOL TICHONICE B - FC GRAFFIN VLAŠIM B 3:3 (2:3)

V neděli dopoledne jsme zavítali k mistrovskému utkání do Tichonic.Místní hřiště spíše připomínalo bitevní pole plné bláta,které mělo do roviny hodně daleko ! Dorazili jsme kompletní,kromě Honzy Kaprála (byl omluven),který nám na hřišti určitě hodně scházel.Zápas jsme z naší strany začali velmi dobře a po krátké chvíli jsme vedli 1:0,kdy se trefil Michal Smejkal.Netrvalo dlouho a po pěkné akci jsme přidali druhý gól,kdy na 2:0 zavěsil opět Michal Smejkal.Na 3:0 pro Vlašim zvýšil Kryštof Jelínek,který napálil míč od naší poloviny,jenž si našel cíl za záda brankáře domácích.Po tomto nástupu se zdálo,že se zápas bude vyvíjet v náš prospěch,ale soupeř stačil do poločasu snížit po našich chybách v obraně na 2:3 ! Navíc se nám zranil brankář David Chlumský,který si po zákroku poranil levou ruku v lokti a s bolestivou grimasou odcházel do kabin.Do druhého poločasu ho tak nahradil Lukáš Krňanský,který měl tak v brance Vlašimi premiéru.Domácí ho překonali až ke konci utkání,kdy se nechytatelnou střelou prosadili z přímého kopu a upravili tak na konečných 3:3.Rozhodčí dnes pískal úplně nesmyslně-podle vlastních pravidel,pro domácí ! S hrou a s bodem určitě spokojeni nejsme,tady se mělo vyhrát ! Doufáme,že s Davidem to nebude vážné a jeho ruka bude v pořádku.BRANKY : Michal Smejkal 2,Kryštof Jelínek 1. Starší přípravka "A" zde porazila Tichonice A 7:4.

Mc Donald's Cup 2012 - Okresní finále - BENEŠOV

V úterý 17.4.2012 se fotbalové mužstvo reprezentující ZŠ VORLINA VLAŠIM, složené z 1.- 3. tříd (kategorie A) zúčastnilo Okresního finále Mc Donald Cupu v Benešově.Kluci si vedli výborně a bez porážky vyhráli skupinu "C". Prohráli až ve čtvrtfinále se ZŠ Pyšely,kde jim chybělo fotbalové štěstíčko,které se nakonec přiklonilo na stranu soupeře,jenž ve skupině "A" skončil na 3. místě,se statistikou - 3 zápasy,1 výhra, 2 porážky,skórem 2:5 a 3 body.V tomto zápase byli kluci určitě lepší a s hrou,kterou předváděli v základní skupině si zasloužili postoupit dále,kde by je některý z pohárů určitě neminul.Celkově tak obsadili 5. místo. Všem klukům patří velký dík,za vzornou reprezentaci školy,zejména pak Matěji Lažanovi,Adamu Hniličkovi,Lukáši Krňanskému (St.přípravka "B"),Marku Peškovi (St.přípravka "A"),ale i klukům,co reprezentovali ZŠ Sídliště Vlašim. HOŠI DĚKUJEM !!!

VÝSLEDKY:

SKUPINA C:

ZŠ VORLINA VLAŠIM - ZŠ NETVOŘICE 2:1 ( Filip Vávra 2)

ZŠ VORLINA VLAŠIM - ZŠ JIRÁSKOVA BENEŠOV "B" 5:0 ( Lukáš Krňanský 2,Matěj Lažan 2,Jakub Švec 1)

ZŠ VORLINA VLAŠIM - ZŠ BYSTŘICE 5:1 ( Filip Vávra 3,Adam Mareš 1,Marek Pešek 1)

ZŠ VORLINA VLAŠIM - ZŠ TÝNEC N. SÁZ. 6:0 ( Filip Vávra 2,Jakub Matoušek 2,Lukáš Krňanský 1,Marek Pešek 1)

ZŠ KARLOV BENEŠOV - ZŠ DUKELSKÁ BENEŠOV 3:1

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. ZŠ KARLOV BENEŠOV, 2. ZŠ DUKELSKÁ BENEŠOV, 3. ZŠ JIRÁSKOVA BENEŠOV "A", 4. ZŠ PYŠELY, 5. ZŠ VORLINA VLAŠIM, 6. ZŠ SÍDLIŠTĚ VLAŠIM, 7. ZŠ NETVOŘICE, 8. ZŠ TÝNEC NAD SÁZAVOU, 9. ZŠ JIRÁSKOVA BENEŠOV "B", 10. ZŠ BYSTŘICE, 11. ZŠ VOTICE, 12. ZŠ SEDLEC-PRČICE

V NEDĚLI 22. 4. 2012 zajíždíme k mistrovskému utkání do TICHONIC,kde zápas začíná v 11:00 hodin.V kolik hodin a jak pojedeme upřesníme na tréninku.

Náš soupeř:

FC GRAFFIN VLAŠIM B - SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 2:3 (1:2)

V sobotu dopolene jsme na domácím hřišti přivítali nelehkého soupeře z Trhového Štěpánova.Hra měla svůj náboj a nechyběli pěkné akce,kde jsme se po jedné z nich ujali vedení.Soupeř ale do poločasu dokázal otočit na 1:2. Na začátku druhého poločasu se nám po rozehrání podařilo rychle vyrovnat na 2:2 a začali se dostávat do slibných šancí,které jsme bohužel neproměnili.Všichni jsme do konce utkání věřili v obrat,ale ten využil náš soupeř,když ke konci utkání po nastřelení rozhodčího zaváhal domácí brankář a to hosté dokázali potrestat,čímž tak upravili na konečných 3:2 pro Trhový Štěpánov,který nás tak v tabulce o bod přeskočil.Jsme zklamaní,toto utkání jsme měli vyhrát a proto se musíme z našich chyb poučit a koncentrovat se do dalších mistrovských bojů ! BRANKY : Jan Kaprál 2. Starší přípravka "A" porazila doma Sedlec-Prčice 7:2.

V SOBOTU 14.4 v 11:00 - hrajeme doma mistrovské utkání s TRHOVÝM ŠTĚPÁNOVEM - sraz v 10:00 hodin.

SOKOL MIŘETICE - FC GRAFFIN VLAŠIM B - 0:18 (0:7)

Na první jarní mistrovské utkání jsme zavítali na hřiště Sokola Miřetice,kde jsme soupeře k ničemu nepustili a rozdrtili ho 18:0 a zaslouženě si odvezli 3 body.Hra z naší strany byla celkem solidní,ale je ještě stále co zlepšovat. Branky : Michal Smejkal 6,Jan Kaprál 4,Lukáš Krňanský 3,Matěj Lažan 3,Jan Žirovnický 1,Adam Hnilička 1.
Starší přípravka "A" vyhrála v CHotýšanech 6:4 a postoupila na 2.místo před Tichonice "A",které mají zápas k dobru.