" VÍTEJTE NA NAŠEM WEBU "

STARŠÍ PŘÍPRAVKY B - U11 - r.2001 a ml.: Okr.soutěž (SEZÓNA 2011/2012)

 STARŠÍ PŘÍPRAVKY B - U11 - r.2002 a ml.: Okr.soutěž (SEZÓNA 2012/2013)

MLADŠÍCH ŽÁKŮ - U12 - ročník 2002 a ml.: ČLŽ (SEZÓNA 2013/2014)

MLADŠÍCH ŽÁKŮ - U13 - r.2002 a ml.: Kr.přebor (SEZÓNA 2014/2015)

STARŠÍCH ŽÁKŮ - U15 - r.2001 a ml.: Kr.přebor (SEZÓNA 2015/2016)

 STARŠÍCH ŽÁKŮ - U15 - r.2002 a ml.: Kr.přebor (SEZÓNA 2016/2017)

MLADŠÍCH DOROSTENCŮ - U17 - r.2001 a ml.: ČDD (SEZÓNA 2017/2018)

STARŠÍCH DOROSTENCŮ - U19 - r.2000 a ml.: ČDD (SEZÓNA 2018/2019)

MLADŠÍCH DOROSTENCŮ - U17 -r.2002 a ml.: ČDD (SEZÓNA 2018/2019)

Středočeský krajský fotbalový svazStředočeský krajský fotbalový svaz

STARŠÍCH DOROSTENCŮ - U19 - ročník 2002 a mladší

MLADŠÍCH DOROSTENCŮ - U17 - ročník 2003 a mladší

ÚČASTNÍKŮ ČESKÉ DIVIZE DOROSTU sk. C

FC Sellier & Bellot Vlašim ročník 2006

a 1.A TŘÍDY DOROSTU sk. D - U19 (B dorost)

FC Sellier & Bellot Vlašim ročník 2006Není k dispozici žádný popis fotky.

"PLÁN TRÉNINKŮ A ZÁPASŮ, AKTUALITY"

 

V ČÁSLAVI SE DOROSTŮM NEDAŘILO.

SOBOTA   17.8.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

2.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Sp. areál Vodranty 1664, Čáslav.

       

 FK ČÁSLAV - FC S&B VLAŠIM U19  1:0 (0:0) 

Náhradníci:

1. Stanislav TICHÝ (B), 2. Vít TOUPAL, 7. Václav ČIČATKA

12. Vojtěch HRABÁNEK, 14. Jakub MENDA, 19. Jan FIALKA.

 

 FK ČÁSLAV - FC S&B VLAŠIM U17  4:1 (3:0) 

Branka:  86. Fučík (PK).

Náhradníci:

2. Adam PEŠEK, 13. David LHOTKA, 14. Martin VOSIČKA

18. Theodor MÁCA, 24. Jakub STRNAD (B).

 FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE 

NEDĚLE    18.8.      VOLNO

PONDĚLÍ  19.8.      VOLNO

ÚTERÝ      20.8.      TRÉNINK      17:00      LUKA

STŘEDA    21.8.      VOLNO

ČTVRTEK  22.8.      TRÉNINK      18:00      LUKA

PÁTEK      23.8.      TRÉNINK      18:00      LUKA

SOBOTA   24.8.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

              

 TJ LIGMET MILÍN - FC S&B VLAŠIM B U19 

1.kolo - od 10:15 - U Stadionu 319, Milín - tráva.

Sraz v --:--, odjezd v --:-- z Luk.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, tráva, stadión, venku a příroda

 

NEDĚLE    25.8.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

        

 FC S&B VLAŠIM - TJ SVITAVY U19 

 FC S&B VLAŠIM - TJ SVITAVY U17 

3.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim - tráva.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

PONDĚLÍ  26.8.

ÚTERÝ      27.8.

STŘEDA    28.8.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

        

 FC S&B VLAŠIM - RMSK CIDLINA-NOVÝ BYDŽOV U19 

 FC S&B VLAŠIM - RMSK CIDLINA-NOVÝ BYDŽOV U17 

1.kolo - U19 od 16:00 - U17 od 18:15 - Na Lukách, Vlašim - tráva.

Sraz U19 ve 14:45 - U17 v 17:00.

ČTVRTEK  29.8.

PÁTEK      30.8.

SOBOTA   31.8.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

             

 SPORTOVNÍ SDRUŽENÍ OSTRÁ - FC S&B VLAŠIM U19 

 SPORTOVNÍ SDRUŽENÍ OSTRÁ - FC S&B VLAŠIM U17 

4.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - hřiště v Hákově, Ostrá 316.

Sraz v 6:45, odjezd v 7:00 z Luk.

Na obrázku může být: obloha, tráva, venku a příroda

 

NEDĚLE    1.9.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 FC S&B VLAŠIM B - SK LITAVAN BOHUTÍN U19 

2.kolo - od 10:15 - Na Lukách, Vlašim - sraz v 9:00.

PONDĚLÍ  2.9.

ÚTERÝ      3.9.

STŘEDA    4.9.

ČTVRTEK  5.9.

PÁTEK      6.9.

SOBOTA   7.9.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

           

 FC S&B VLAŠIM - TJ SOKOL TŘEBEŠ U19 

 FC S&B VLAŠIM - TJ SOKOL TŘEBEŠ U17 

5.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim - tráva.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

NEDĚLE    8.9.

PONDĚLÍ  9.9.

ÚTERÝ      10.9.

STŘEDA    11.9.

ČTVRTEK  12.9.

PÁTEK      13.9.

SOBOTA   14.9.

NEDĚLE   15.9.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

           

 FC S&B VLAŠIM - ABC BRANÍK U19 

 FC S&B VLAŠIM - ABC BRANÍK U17 

6.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

PONDĚLÍ  16.9.

ÚTERÝ      17.9.

STŘEDA    18.9.

ČTVRTEK  19.9.

PÁTEK      20.9.

SOBOTA   21.9.

NEDĚLE    22.9.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

           

 MFK TRUTNOV - FC S&B VLAŠIM U19 

 MFK TRUTNOV - FC S&B VLAŠIM U17 

7.kolo - U19 od 14:15 - U17 od 16:30.

Stadion Osvobození, Na Lukách 466, Trutnov - tráva.

Sraz v 10:45, odjezd v 11:00 z Luk.

Fotbalový a atletický stadion Trutnov

NEDĚLE    22.9.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 FC S&B VLAŠIM B  - SK HORYMÍR NEUMĚTELY U19 

5.kolo - od 13:00 - Na Lukách, Vlašim - sraz v 11:45.

PONDĚLÍ  23.9.

ÚTERÝ      24.9.

STŘEDA    25.9.

ČTVRTEK  26.9.

PÁTEK      27.9.

SOBOTA   28.9.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

               

 FC S&B VLAŠIM - FC SLAVOJ VYŠEHRAD U19 

 FC S&B VLAŠIM - FC SLAVOJ VYŠEHRAD U17 

8.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim - tráva.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

 

NEDĚLE    29.9.  > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 TJ SOKOL SEDLEC-PRČICE - FC S&B VLAŠIM B U19 

6.kolo - od 10:00 - Ke Stadionu 211, Sedlec-Prčice.

Sraz v --:--, odjezd v --:-- z Luk.

46

PONDĚLÍ  30.9.

ÚTERÝ      1.10.

STŘEDA    2.10.

ČTVRTEK  3.10.

PÁTEK      4.10.

SOBOTA    5.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 FC S&B VLAŠIM B  - TJ SOKOL TEPLÝŠOVICE U19 

7.kolo - od 10:15 - Na Lukách, Vlašim - sraz v 9:00.

 

 

NEDĚLE    6.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

           

 SK UNION VRŠOVICE - FC S&B VLAŠIM U19 

 SK UNION VRŠOVICE - FC S&B VLAŠIM U17 

9.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15.

Na Vrších 1503/1, Praha 10 - tráva.

Sraz v 7:15, odjezd v 7:30 z Luk.

PONDĚLÍ  7.10.

ÚTERÝ      8.10.

STŘEDA    9.10.

ČTVRTEK  10.10.

PÁTEK      11.10.

SOBOTA   12.10

NEDĚLE   13.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD. sk.C <

               

 FC S&B VLAŠIM - SK SPARTA KOLÍN U19 

 FC S&B VLAŠIM - SK SPARTA KOLÍN U17 

10.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim - UMT.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

NEDĚLE    13.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

             

 TJ SLOVAN HRADIŠTKO - FC S&B VLAŠIM B U19 

8.kolo - od 10:15 - Sportovní 379, Hradištko.

Sraz v --:--, odjezd v --:-- z Luk.

P1010289.JPG

PONDĚLÍ  14.10.

ÚTERÝ      15.10.

STŘEDA    16.10.

ČTVRTEK  17.10.

PÁTEK      18.10.

SOBOTA    19.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 FC S&B VLAŠIM B  - SK OLYMPIE DOLNÍ BŘEŽANY U19 

9.kolo - od 12:30 - Na Lukách, Vlašim - sraz v 11:15.

 

 

NEDĚLE    20.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

            

 SK STŘEŠOVICE 1911 - FC S&B VLAŠIM U19 

 SK STŘEŠOVICE 1911 - FC S&B VLAŠIM U17 

11.kolo - U19 od 11:00 - U17 od 13:15.

Cukrovarnická 62, Praha 6 - UMT.

Sraz v 7:15, odjezd v 7:30 z Luk.

Umt

PONDĚLÍ  21.10.

ÚTERÝ      22.10.

STŘEDA    23.10.

ČTVRTEK  24.10.

PÁTEK      25.10.

SOBOTA   26.10.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

             

 SK VOTICE - FC S&B VLAŠIM B U19 

10.kolo od- od 10:15 - Javorská 354, Votice.

Sraz v --:--, odjezd v --:-- z Luk.

rekonstrukce oválu

 

NEDĚLE    27.10    > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

                 

 FC S&B VLAŠIM - FK NÁCHOD U19 

 FC S&B VLAŠIM - FK NÁCHOD U17 

12.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim - tráva.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

PONDĚLÍ  28.10.

ÚTERÝ      29.10.

STŘEDA    30.10.

ČTVRTEK  31.10.

PÁTEK      1.11.

SOBOTA   2.11.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C <

               

 FK ADMIRA PRAHA - FC S&B VLAŠIM U19 

 FK ADMIRA PRAHA - FC S&B VLAŠIM U17 

13.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15.

Na Pecích 1044/46, Praha Kobylisy - UMT.

Sraz v 7:15, odjezd v 7:30 z Luk.

 

NEDĚLE    3.11.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 FC S&B VLAŠIM B - FC JÍLOVÉ U19 

11.kolo - od 13:00 - Na Lukách, Vlašim - sraz v 11:45.

PONDĚLÍ  4.11.

ÚTERÝ      5.11.

STŘEDA    6.11.

ČTVRTEK  7.11.

PÁTEK      8.11.

SOBOTA   9.11.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD sk.C<

                

 FC S&B VLAŠIM - FK VIKTORIA ŽIŽKOV U19 

 FC S&B VLAŠIM - FK VIKTORIA ŽIŽKOV U17 

14.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15 - Na Lukách, Vlašim - UMT.

Sraz U19 v 8:45 - U17 v 11:00.

 

NEDĚLE    10.11.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

Není k dispozici žádný popis fotky.                 

 FK TÝNEC NAD SÁZAVOU - FC S&B VLAŠIM B U19 

12.kolo - od 10:00 - K Náklí 509, Týnec nad Sázavou.

Sraz v --:--, odjezd v --:-- z Luk.

Na obrázku může být: tráva, venku a příroda

 

PONDĚLÍ  11.11.

ÚTERÝ      12.11.

STŘEDA    13.11.

ČTVRTEK  14.11.

PÁTEK      15.11.

SOBOTA   16.11.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ ČDD sk.C <

                 

 CU BOHEMIANS PRAHA - FC S&B VLAŠIM U19 

 CU BOHEMIANS PRAHA - FC S&B VLAŠIM U17 

15.kolo - U19 od 10:00 - U17 od 12:15.

Vachkova 787/37, Praha 22 - Uhříněves - UMT.

7Sraz v 7:15, odjezd v 7:30 z Luk.

 

NEDĚLE    17.11.   > MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 1.A TD sk.D <

            

 FC S&B VLAŠIM B  - FK MNÍŠEK POD BRDY U19 

13.kolo - od 10:15 - Na Lukách, Vlašim - sraz v 9:00.

 

PONDĚLÍ  18.11.

ÚTERÝ      19.11.

STŘEDA    20.11.

ČTVRTEK  21.11.

PÁTEK      22.11.

SOBOTA   23.11.

NEDĚLE    24.11.

PONDĚLÍ  25.11.

ÚTERÝ      26.11.

STŘEDA    27.11.

ČTVRTEK  28.11.

PÁTEK      29.11.

SOBOTA   30.11.

NEDĚLE    1.12.      

 

 

 

Polsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, Ohraničení

Polsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, OhraničeníPolsko, Země, Evropa, Vlajka, Ohraničení

    Samolepka - vlajka Itálie   Samolepka - vlajka Itálie   Samolepka - vlajka Itálie   Samolepka - vlajka Itálie   Samolepka - vlajka Itálie

 

       TROFEO D' ITALIA - RIMINI - 30.5. - 2.6.2015 

                     U13 - 3.místo = U15 - 1.místo 

 

 ČLÁNEK V TÝDENÍKU JISKRA ZDE 

       

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

                ČESKÁ DIVIZE DOROSTU                

                    Starší dorost U19 - r.2000 a ml.                   

  Mladší dorost U17 - r.2002 a ml. - sezóna 2018/2019 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

                ČESKÁ DIVIZE DOROSTU                

  Mladší dorost U17 - r.2001 a ml. - sezóna 2017/2018 

TABULKA - Česká divize mladšího dorostu - sezóna 2017/2018
  #     Tým Web   Z   V   VP   PP   P   Skóre   B  
  1.   web >   30   23   2   0   5   149:39   73  
  2.   web >   30   21   2   3   4   91:31   70  
  3.   web >   30   23   0   0   7   124:26   69  
  4.   web >   30   19   1   1   9   72:54   60  
  5.   web >   30   16   3   0   11   73:65   54  
  6.   web >   30   14   4   2   10   83:65   52  
  7.   web >   30   15   2   1   12   79:66   50  
  8.   web >   30   15   2   1   12   67:55   50  
  9.   web >   30   15   1   1   13   56:68   48  
  10.   web >   30   13   2   2   13   66:61   45  
  11.   web >   30   12   1   5   12   83:68   43  
  12.   web >   30   10   1   0   19   52:88   32  
  13.   web >   30   6   2   1   21   34:98   23  
  14.   web >   30   6   1   1   22   28:103   21  
  15.   web >   30   4   1   2   23   20:142   16  
  16.   web >   30   3   0   5   22   32:80   14  

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ  

    Starší žáci U15 - r.2002 a ml. - sezóna 2016/2017   

 KONEČNÁ TABULKA SKP SŽ - SEZÓNA 2016/2017 
  U15     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
  1.   web >   34   26   6   2   125:34   84   33  
  2.   web >   34   21   7   6   148:51   70   19  
  3.   web >   34   21   5   8   93:48   68   17  
  4.   web >   34   22   2   10   102:63   68   17  
  5.   web >   34   19   6   9   75:56   63   13  
  6.   web >   34   18   4   12   102:74   58   7  
  7.   web >   34   19   1   14   85:69   58   7  
  8.   web >   34   17   5   12   111:84   56   5  
  9.   web >   34   16   5   13   71:58   53   2  
  10.   web >   34   14   5   15   68:68   47   -4  
  11.   web >   34   12   3   19   74:90   39   -12  
  12.   web >   34   10   7   17   63:58   37   -14  
  13.   web >   34   10   7   17   35:58   37   -14  
  14.   web >   34   11   3   20   57:88   36   -15  
  15.   web >   34   10   5   19   54:109   35   -16  
  16.   web >   34   9   5   20   58:86   32   -19  
  17.   web >   34   8   7   19   48:101   31   -20  
  18.   web >   34   0   2   32   37:212   2   -49

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ  

    Starší žáci U15 - r.2001 a ml. - sezóna 2015/2016   

    

              KONEČNÁ TABULKA SKPSŽ - U15  

                         Sezóna 2015/2016  

1.   SK SPARTAK Příbram 30 25 1 4 137:21 76
2.   FK Bohemia Poděbrady 30 22 4 4 135:35 70
3.   FC Velim 30 21 2 7 93:47 65
4.   SK POLABAN Nymburk 30 18 7 5 63:38 61
5.   FK HOŘOVICKO 30 19 3 8 110:40 60
6.   FK Neratovice-Byškovice 30 19 3 8 104:48 60
7.   FK Brandýs - Boleslav 30 16 2 12 82:82 50
8.   FK Říčany 30 15 2 13 66:61 47
9.   Český lev - Union Beroun 30 13 5 12 48:58 44
10.   TJ TATRAN Sedlčany 30 13 4 13 83:71 43
11.   SK Union Čelákovice 30 10 3 17 67:72 33
12.   FC Sellier & Bellot Vlašim 30 7 2 21 39:101 23
13.   FC Mělník 30 6 3 21 55:114 21
14.   TJ TATRAN Rakovník 30 5 3 22 34:119 18
15.   TJ Kunice 30 4 2 24 51:131 14
16.   Mnichovohradišťský SK 30 3 2 25 34:163 11

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ  

   Mladší žáci U13 - r.2002 - sezóna 2014/2015   

    

 KONEČNÁ TABULKA SKPMŽ - U13 

 Sezóna 2014/2015 

      Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
1.   web >   30   25   1   4   147:48   76   31  
2.   web >   30   23   2   5   126:66   71   26  
3.   web >   30   23   0   7   163:80   69   24  
4.   web >   30   20   2   8   142:65   62   17  
5.   web >   30   19   2   9   148:80   59   14  
6.   web >   30   18   2   10   134:73   56   11  
7.   web >   30   16   0   14   144:115   48   3  
8.   web >   30   12   4   14   72:88   40   -5  
9.   web >   30   12   1   17   94:127   37   -8  
10.   web >   30   12   1   17   82:117   37   -8  
11.   web >   30   9   6   15   72:111   33   -12  
12.   web >   30   9   4   17   71:109   31   -14  
13.   web >   30   8   5   17   72:117   29   -16  
14.   web >   30   8   1   21   64:147   25   -20  
15.   web >   30   6   2   22   63:141   20   -25  
16.   web >   30   2   3   25   39:149   9   -36  

 XXXXXXXXXXXXXXXXX

  Česká liga žáků - sk.A - U12 - ročník 2002 

          Mladší žáci - sezóna 2013/2014  

   

  KONEČNÁ TABULKA ČLŽ - U12 sk.A 2013/2014 

      Z V R P GV GO GR B
1. AC Sparta Praha 26 23 1 2 414 94 +320 70
2. Bohemians Praha 1905

26

22 0 4 350 118 +232 66
3. FC Písek 26 20 1 5 362 158 +204 61
4. 1. FK Příbram 26 19 2 5 458 150 +308 59
5. SK Slavia Praha 26 19 1 6 399 130 +269 58
6. FC MAS Táborsko 26 18 0 8 313 173 +141 54
7. FC Viktoria Plzeň 26 13 1 12 277 280 -3 40
8. SK Dynamo České Budějovice 26 11 1 14 242 351 -133 34
9. SK Benešov 26 9 5 12 154 231 -77 32
10. FK Jindřichův Hradec 1910 26 8 0 18 192 441 -249 24
11. FC Graffin Vlašim 26 5 0 21 110 367 -257 15
12. FK Tatran Prachatice 26 3 1 22 133 351 -218 10
13. FK Kunice 26 3 1 22 101 409 -308 10
14. FC Rokycany 26 2 0 24 111 375 -264 6

 

 XXXXXXXXXXXXXXXXX

 Okresní soutěž - Starší přípravka B 

 U11 - r.2002 a ml. - sezóna 2012/2013 

 27.6.2013 - MěDDM DOMEČEK VLAŠIM

Rozlučka se sezonou 2012/2013

                                         foto ZDE

             VŠEM NA VĚDOMOST SE DÁVÁ,ŽE JSME

MISTŘI,MISTŘI,MISTŘI,MISTŘI,MISTŘI !!!

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G2B1001 GR. Vlašim B Křivsoudov 6:2 (3:0)    
G2B1002 Miřetice Trh.Štěpánov 1:5 (0:2)    
G2B1003 Tichonice Velíš 1:5 (0:3)    
G2B1004 Divišov Teplýšovice 1:10 (0:6)    
G2B1005 Kondrac Zdislavice 4:6 (1:3)    
G2B1104 Velíš Miřetice 14:4 (8:2)    
G2B1105 Trh.Štěpánov Křivsoudov   9:4 (4:0)
G2B1101 Kondrac GR. Vlašim B 4:14 (1:9)    
G2B1102 Zdislavice Divišov 16:2 (11:2)     
G2B1103 Teplýšovice Tichonice   4:5 (3:3)

 

KONEČNÁ TABULKA 2012/2013
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. GR. Vlašim B 18 17 0 1 197: 50 51   ( 24)
2. Teplýšovice 18 12 1 5 135: 92 37   ( 10)
3. Trh.Štěpánov 18 12 1 5 140: 82 37   ( 10)
4. Křivsoudov 18 12 0 6 152: 78 36   ( 9)
5. Kondrac 18 10 1 7 152: 80 31   ( 4)
6. Velíš 18 9 1 8 142: 96 28   ( 1)
7. Zdislavice 18 6 5 7 111: 92 23   ( -4)
8. Tichonice 18 5 1 12 76:118 16   (-11)
9. Miřetice 18 2 0 16 42:181 6   (-21)
10. Divišov 18 0 0 18 17:295 0   (-27)

 

   22.6. 2013 - ŠTĚPÁNOVSKÝ POHÁR

     I. ročník - LETNÍ TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

  V Trhovém Štěpánově                  1. MÍSTO

POSLEDNÍ UTKÁNÍ SEZONY 2012/2013: SOKOL KONDRAC - FC GRAFFIN VLAŠIM B 4:14 (1:9)

Branky : Matěj Lažan 5x, Tomáš Zavadil 4x,

Richard Mládek 3x, Jan Žirovnický 2x

Sestava : Chabada - Krňanský, Jelínek, Chvátalová, Marek - Lažan, Žirovnický, Zavadil, Mládek R., Mládek Š., Chvátal

Nejlepší hráč zápasu byl zvolen : Kateřina Chvátalová

                                         

CESTOU ZA TITULEM V NOVÝCH DRESECH !

 

 PŘÍŠTÍ ZÁPAS  

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

 sk.C - SD U19 +  MD U17  

Neděle 25.8.2019  od 10:00

                3. kolo

      

 FC SB VLAŠIM        TJ SVITAVY

 

   1.A TŘÍDA DOROSTU    

 sk.D - SD U19               

Sobota 24.8.2019  od 10:15

                1. kolo

      

   TJ LIGMET               FC SB

      MILÍN                  VLAŠIM

 

 MINULÝ ZÁPAS

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

 sk.C - SD U19 +  MD U17  

Sobota 17.8.2019  od 10:00

                2. kolo

      

  FK ČÁSLAV          FC SB VLAŠIM

             SD: 1:0 (0:0)

         MD: 4:1 (3:0)

              86. Fučík (PK) 

 

 

    FOTOGALERIE  

     

 IS FAČR SD - 2019/2020 

 TABULKA SD - FOTBAL.CZ 

 TABULKA SD - LIDOVKY.CZ  

----------------------------------------------

 IS FAČR MD - 2019/2020 

 TABULKA MD - FOTBAL. CZ 

 TABULKA MD - LIDOVKY.CZ

----------------------------------------------

 IS FAČR SD"B - 2019/2020

 TABULKA SD"B - FOTBAL.CZ 

 TABULKA SD"B - LIDOVKY.CZ 

    Řídící komise pro Čechy   

     

       TURNAJE       

 Pondělí 24.6.  -  Pátek 28.6.

 Siófok - 2019 - Maďarsko

        Mladší dorost U17 <

   Na obrázku může být: text

                    

 Čtvrtek 5.7.  -  Pondělí 9.7. 

  Wroclaw - 2018 - Polsko

     > Starší dorost U19 <

      2.místo

         bez prohry !

   

   Stránka Wroclaw Trophy ZDE   

         Celkové výsledky ZDE        

           Finálové video ZDE          

      Fotogalerie z turnaje ZDE     

                    

 Čtvrtek 6.7.   -   Neděle 9.7.

  Wroclaw - 2017 - Polsko

      > Starší žáci U15 <

Runner-up Cup - 3.místo

           bez prohry !

   

        Naše výsledky U15 ZDE       

      Fotogalerie z turnaje ZDE      

                    

 Čtvrtek 28.5.   -   Úterý 2.6.

    Rimini - 2015 - Itálie

        > Mladší žáci U13 <

      3.místo

           bez prohry !

  

       Naše výsledky U13 ZDE       

     Fotogalerie z turnaje ZDE     

NAŠE DRESY (SD + MD)

  

 FOTBALOVÉ TURNAJE ZDE 

      logo

 

       
           SKFS  
 
         Fotobanka FAČR
        
                   FAČR 
 
 
       
 
 
      Main logo
 

 

Stadion KOLLÁROVA ul.

Záznamy: 1 - 1 ze 10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Stadion NA LUKÁCH

Záznamy: 1 - 1 ze 11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přímé přenosy

  

  

     Jiskra Benešov s.r.o.

INFORMACE

NAPSALI O NÁS

12.06.2013 16:46
http://www.fcgraffinvlasim.cz/2013060011-pripravka-b-slavi-prvenstvi.html http://www.mddmvlasim.cz/fotogalerie-21/fc-graffin-vlasim-starsi-pripravka-b-trener-fra     Přípravka B slaví prvenství 12.06.2013, 11:23 Jiří Paýr   Hráči vlašimské přípravky B...

STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - vyhrála svůj poslední zápas v Teplýšovicích 12:1 a stala se také MISTREM ! Gratulujeme.

01.06.2013 14:49

NOVÉ DRESY / MLÁDEŽ

24.04.2013 16:17
Naděje vlašimského fotbalu dostaly nové sady dresů, stejné jako používají hráči A týmu ve druhé lize. Do jarních ligových bojů dostaly čtyři žákovská mužstva a dvě mužstva starších přípravek sady nových dresů. Dresy jsou shodné s těmi, ve kterých nastupuje A mužstvo ve Fotbalové národní...

NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU

02.04.2013 21:26
  NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU - SE BUDE VYHLAŠOVAT PO KAŽDÉM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ, POČÍNAJE ZÁPASEM S TRHOVÝM ŠTĚPÁNOVEM (6.4. 2013). HRÁČ OBDRŽÍ POHÁR SE ŠTÍTKEM DANÉHO UTKÁNÍ. (NEMUSÍ TO BÝT HRÁČ, KTERÝ NASTŘÍLÍ V ZÁPESE NEJVÍCE BRANEK, ALE TŘEBA HRÁČ, KTERÉMU TO BUDE FOTBALOVĚ MYSLET...

 REALIZAČNÍ TÝM: 

 Starší přípravka B 

         sezóna 2012/2013

      TRENÉR:

    Kocura František

    tel. 728 830 778

     kocura.f@seznam.cz

     TRENÉR:       

     Krňanský Martin

    tel. 723 706 439

    marcos.acs@seznam.cz

    VEDOUCÍ MUŽSTVA :

     Lažan Vladimír

     tel. 720 234 599

 

    vladimir.lazan@seznam.cz

      POKLADNA :

      Lažanová Eva

     tel. 602 670 602

        eva.lazanova@seznam.cz

 

  e-shop

                   

      

  FAN-SHOP.cz 

             logo klubu